Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első kapcsolatban maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatban maradni évtizedekig, akár végleg. Létezik még ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim 80 évesek és 60 éve együtt vannak, mindenben elsők voltak egymásnak.

Én jelenleg 2 éve vagyok barátommal és borzasztóan vágyom arra amiben a nagyszüleim vannak. Náluk is persze voltak viták, szakítások, de 60 éve töretlenül kitartanak egymás mellett, felneveltek 2 gyereket és 5 unokát, papám pedig ápolja nagymamámat jelenleg.

Szerintetek létezik még az ilyen szerelem? Amikor nem lepattintják egymást az első adandó akadálynál, hanem kitartanak?

Én azt veszem észre nagyon sok ember úgy dobálja el a párját mintha tárgy lenne, csak mert nem tökéletes minden elsőre.

Ti mit gondoltok?


2020. máj. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Manapság már nehezen elképzelhető. Az online világban, ahol bármelyik fél egyszerre akár 10 ellenkező nemű emberrel is beszélgethet párhuzamosan, az első kisebb összeveszéskor inkább szakítanak, mert már úgyis ott a "következő". Ráadásul mint tudjuk az új mindig izgalmasabb is.

Szomorú, de ilyen világban élünk.

2020. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom létezik még ilyen. Mamámmal is többé kevésbé ez volt a helyzet, viszont a papa korán meghalt, s a mama összejött valaki mással utána, de vele a haláláig együtt maradt. Szerintem a pápával is így lett volna.

Fiatalabbak közül nem tudok ilyen példát, sajnos. :/

2020. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy azert, mi a problema... Persze regen elfogadtak, hogy a papa allandoan a szomszed Mariskaval flortol, aztan ki tudja mit csinalnak, amikor atmegy szekrenyt szerelni... Manapsag SZERENCSERE senki nem szorul ra, hogy bennemaradjon megalazo helyzetekben. Nyilvan nem apro vitak miatt kell szakitani, de a legtobb szakitasnak nem is ez az oka.
2020. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Manapsag ez kizart. Nem akarlak elkeseriteni de a tied sem lesz ilyen. A harmadik negyedik kapcsolatnak mar sokkal tobb az eselye higy sirig tartson.
2020. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, ha úgy állnak az emberek egymáshoz.

Amúgy, régen sem volt olyan idilli minden, csak nem verték nagy dobra. Sok helyen voltak csúnya dolgok, csak nem volt "divat" szétmenni.

2020. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!