Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 5 hónapos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5 hónapos kapcsolatban normális, hogy alig van intimitás?

Figyelt kérdés

Hetente kb 1x átlagban, de az is csak egy gyors nem túl szenvedélyes menet.

Közben meg bujunk minden mennyiségben, folyamatosan hozzáerunk egymáshoz, puszi, csók, olelkezes van, nagy beszélgetések, lelkizes, szórakozás, közös program, nevetés, odaadás, törődés, figyelmesség. Szóval minden adott, de a szenvedély nem az igazi.

Nagyon szomorú vagyok emiatt, próbálok türelmes lenni, de azért finoman célozni, hogy ez így nincs rendben, de nem akarom megbantani a páromat, hogy nekem kevés az ágyban, ami van. Közben meg olyan frusztrált vagyok, hogy fel tudnék robbanni. És a sírás kerülget, ha arra gondolok, hogy többé nem lesz szenvedélyben részem az életben.



2020. máj. 20. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán normális.
2020. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a heti 1 lehet normális, itt az a baj, hogy nagyon eltérőek az igényeitek. Nem hiszem, hogy ezzel lehet mit kezdeni...:(
2020. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején ilyen, akkor ennél csak rosszabb lesz. Valószínűleg nem illetek össze. A helyedben nem célozgatnék, hanem megbeszélném vele.
2020. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És erről még nem beszéltél? Miért nem nyitod ki a szád?
2020. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De igen, többször felhoztam, de azt látom, hogy teljesen lelombozom ezzel és bezarkozik. Illetve meglepődik, hogy baj van, mert szerinte minden rendben van.
2020. máj. 20. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia. Ugyanez van itt is, mi másfél éve vagyunk együtt. Eleinte nagyon zavart, többször felhoztam, olyankor mindig próbálkozott de érezhető volt, hogy rástresszel és "erőltetett" az egész.

Rájöttem idővel, hogy neki ennyi az igénye. Van ilyen, szerintem férfinál ritka, de én is kifogtam egy ilyet tehát tényleg léteznek ilyen típusú emberek is. Amire szintén mellette rájöttem még az az, hogy emberileg, személyiségileg olyan értékes, hogy ez a szex téma nem tud érdekelni. Ha szakítanék elveszíteném a legjobb barátom, a párom, a lelkitársam, egy olyan embert akitől a világ minden szeretetét, kedvességét megkapom. Lehet utána találnék valakit, akivel több és jobb szex van, de ott szerinted nem lenne másban hiányosság? Dehogynem. Senki nem tökéletes. Semmi garancia arra, hogy a következő, vagy az azt követő 3 embernél klappolni fognak a dolgok.

Amit át kell gondolnod magadban, hogy neked megéri-e a kockázat. Nekem nem. Tényleg annyira szeretem, annyira jó ember és annyi mindenben érezteti a szeretetét, hogy egyszerűen nem akarom elengedni egy ilyen apróság miatt. Igen, fontos a szex. Fontos a kielégülés. Én sem tagadom, de úgy gondolom össze tudtok csiszolódni. Ez nem pár hét lesz, hanem pár év. Nálunk is általában mostmár van heti 2x, ritkán 3x. Mi még nem élünk együtt, sok tényező befolyásolja az egészet. Mikor tudunk találkozni, mennyire vagyunk akkor kimerültek/stresszesek stb.

Mikor összeköltözünk úgy gondolom ezek a tényezők eltűnnek és több lehetőségünk lesz együtt lenni, persze lehet semmi nem fog változni, ezt is elfogadtam.

Ami tudatosult bennem, hogy jobban megéri olyan emberrel lennem, aki minden nap megkérdezi milyen napom volt, aki bókol, aki puszilgat és bújik, aki hangoztatja hogy én leszek majd a felesége, aki csinál reggel kávét, aki felvállal mindenki előtt és nem fél a nagy haveri köre előtt homlokon puszilni vagy megsimogatni, akire támaszkodhatok, aki a leghisztisebb napjaimon is türelmes velem. Jobban megéri egy ilyen ember, mint valaki, akivel hatalmasakat szexelünk.

Biztos van amúgy arany középút is. Biztos vannak emberek akik mindkét oldalon megfelelnek és ők a "tökéletes" típusok. És mi az esély arra, hogy valaha belebotlunk egy ilyenbe? Ezt senki nem tudja.

Nem olyan hibája van a párodnak, ami megváltoztathatatlan. Nem bánt téged, nem hűtlen.


Tudom, itt most jönni fognak a lepontozások meg a "hagyd ott, normális párok napi 2x szexelnek" kommentek. Örülök ha ilyen is van! Tényleg! Itt ami a te döntésed, hogy neked ez elég-e, vagy sem. Senki nem bánt ha nem elég. Csak a párodat ne verd át, ne hülyítsd. Hagyd ott ha nem érzed jól magad vele, de mindig tartsd fejben, hogy sok szó és tett végleges, tehát ha úgy döntesz elhagyod és utána kifogod az első idióta ősembert, aki szétcuccol az ágyban de egy kedves szava nincs feléd, akkor ne sírj ez a srác után.


Írhatsz privit ha gondolod, szívesen beszélgetek a témáról, meghallgatlak bővebben ha gondolod.


22L

2020. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek az előző valasziroval. Pont ezeket merlegelem. Soga nem találnék még egy ilyen fantasztikus embert. És én ezt meg akarom oldani vele, közösen, együtt. Volt elég kudarcom előtte, akijet az sem érdekelt, hogy élek-e, vagy halok.
2020. máj. 20. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy egyszerűen a sok bújàs a baj a màsik kielégíti az érintésigényed, túl természetes lesz nincs meg az egzotikuma a masik testenek. Szerintem fontos hogy valamilyen szinten tudatosítsuk a masik idegen voltat hogy ne nojjunk ossze vele.
2020. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális, mi 3 év után is mászunk állandóan egymásra, nemhogy az elején..
2020. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért mondjátok, hogy ez nem normális? Nem érzitek, hogy ez teljesen relatív, kinek mi a normális?

Nálatok 3 év után ez van, másnál meg nem. Attól még a másik pár nem lesz kevésbé jó, vagy működőképes, hisz minden ember más és eltérő igényekkel rendelkezik.


A kérdés önmagában emiatt már nem megválaszolható, hisz ezt inkább magadnak tedd fel: NEKED ez így normális?

Ne befolyásoljon, hogy kinek az. Te élsz a kapcsolatban, neked kell érezni, hogy ez megfelel-e.


Amúgy #6-os válaszoló voltam.

2020. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!