Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha mindennap együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha mindennap együtt vagyok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

22 F

18 L


Többet vagyok a barátnőmnél mint otthon. Otthon pokol van. Mivel a barátnőm online tanul, így mindennap együtt vagyunk. Szüleim azt javasolták, ha mindennap együtt vagyunk, akkor költözzünk össze. Nincs arra pénzem, csak én keresek. Otthon állandóan közénk áll az anyám. Belénk avatkozik. Szüleim azt mondják, hogy ez így helyes, hogy egyszer otthon vagyok, egyszer a barátnőmnél. Hogy keressünk albérletet. Vagy hogy csinálnak egy szobát, és ott leszünk. De ott 2 generáció van, és a barátnőm nem szeretne ott lenni, mert mindig belénk avatkoznak, vagy a szüleim, vagy a nagyszüleim.


Barátnőm azt javasolta, hogy lehet hogy az zavarja a szüleimet, hogy járunk fel, és le. Egyszer itt, egyszer ott. Hogy találkozzunk minden másik nap.


Az úgy jó ötlet? Hogy aludnék otthon is, és minden másik nap találkozgatni.

Mi a véleményetek?


2020. máj. 21. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
- Ne futkározzá össze vissza döntsd már el,hogy laksz (alszol) mert már kezd fárasztani, hogy nem maradsz meg egyhelyben. Elég idős vagy ahhoz, hogy elköltözz. Szóval tegyél így.
2020. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha mindketten élvezitek az együtt töltött időt. Amúgy akkor több értelme lenne összeköltöznöd a barátnőddel, a kétlaki élet nagyon megterhelő tud lenni.
2020. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem elég arra a pénzem nem érted?
2020. máj. 21. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

22 évesen bőven ideje már kirepülni a fészekből, költözz el, vegyél ki valamilyen kis garzonlakást, most nagyon le is mentek az albérlet árak, oda pedig barátnőd mehetne és nem zavarna titeket senki. Ez az összevissza rohangálás nem jó sehogy. Amúgy sztem felesleges minden nap találkoznotok főleg, hogy nincs fix helyetek, mi hétközben 1 napot töltünk együtt + a hétvégét, bőven elég, meg is őrülnék ha minden nap itt lenne mikor végzek munkában. Nagyon szeretem, de néha jó egyedül pihenni, kockulni, olvasni ilyesmi. Külön albiba nyilván más, ott eltudtok vonulni ,de te gondolom barátnőd szobájára vagy "korlátozódva" és ez nem egészséges minden nap.


22L

2020. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De értem, nem kell flegmázni. Akkor találkozzatok minden másnap, ha ennyire nem bírsz a sarkadra állni és megmondani az őseidnek, hogy vagy már annyira felnőtt, hogy eldöntsd magad.

Hajrá.

2020. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát keress olyan munkát, amiből eltudsz költözni :) Garzonlakások már rezsivel együtt kijönnek 100-110 körül, főleg ha csak te használod meg néha barátnőd. Ha keresel 250-300 körül (ami szerintem bőven egy átlagos fizetésnek kéne minősüljön 2020ban) akkor simán megtudod oldani.
2020. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Ha neki nem az.

2020. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
145€ lízing, 100€ benzín, 50 kaja pia, 40 biztosítás.
2020. máj. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!