Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de nem akarja a szexet. Ő 23 én 25 vagyok. Ti hogyan kezelnétek ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Állandóan ír meg küld ilyen matricákat Facebookon folyamatosan. Meg állandóan mondja hogy szeret stb.

Nagyon szereti ha ölelem.

Állandóan ölelkezve alszunk.


Férfiként beindulnak a hormonok és akkor vágyom az együttlétre. Ő viszont nem.

Csak akkor megy bele a szexbe, ha előtte felizgatom de nagyon.


És volt olyan is, hogy ő elélvezett, de én még nem és szó szerint még kiverni se akarta. Nem is verte.


Lányok, mire utalhat ez az egész dolog? Miként kezeljem ezt? Mi lehet a baj?


Nem vagyok fogyatékos, meg fizikailag sérült meg semmi ilyesmi.


2019. febr. 11. 11:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Lehetséges okok:

1. Túl korainak érzi.

2. Nem izgatod fel eléggé.

3. Alapjáraton alacsony a libidója.

4. Bármi más.

Miért nem kérdezed meg tőle, mondjuk?

2019. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

25 évesen ennyi ésszel:((

Vegyél egy mű nőt, ha nincs kedved felizgatni annyira, hogy kívánja a szexet. Attól, hogy neked áll, még ő valószínű sehol nincs sem érzelmileg, sem testileg az aktushoz.

2019. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%

Lehet ez a perverziója,büntetni a pasijait.Akkor élvezel el,ha megengedem,akkor lesz szex,ha én megengedem stb.De közben meg hùzza az agyad.


A normális válasz,hogy leülsz,és megbeszéled vele.Kétlem amùgy,hogy ne tűnne fel a barâtnődnek,hogy ez így nem jó.Ha meg Neki igen,akkor keress mást,mert ez így elég kegyetlen lehet.

2019. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

"Csak akkor megy bele a szexbe, ha előtte felizgatom de nagyon."


Ez miért ilyen külön említenivaló dolog?

Ez teljesen alap....

Szóval ezekszerint VAN olyan, hogy úgy akarsz vele lefeküdni, hogy őt fel se izgatod?

Na vajon miért mondhat nemet...?

2019. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
Verd rá az arcára.
2019. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkit ezzel gyanùsítgattok,és feltételezitek azonnal,hogy kérdező tuti nem izgatja fel a lányt rendesen.Arra persze nem írtok semmit,hogy kérdező nem megy el. A csaj még segíteni se hajlandó az aktus után,hogy ne csak a királylánynak legyen jó,ha már hagyta magát.
2019. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

ma 11:32 Olvasd el a kérdést.


"Csak akkor megy bele a szexbe, ha előtte felizgatom de nagyon."


Innentől értelme nincs a kérdésnek. A nők nagyobb részének ez alap.

2019. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Ha ezt bejátszanám a férjemnél, be is varrhatnám a pncit…..Mi a fszt esztek az ilyen nőkön...?
2019. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tokeletesen összeilletek: neked derogál ot rendesen felizgatni, neki derogál téged kielégíteni. Mindkettotoknek csak a sajat élvezete szamit. Esküvő mikor lesz? 🤣
2019. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
A nőknél nem alap?Ha már felizgatta nagyon akkor nem tehet meg annyit,hogy elmegy a kérdező is?Amùgy nő vagyok.
2019. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!