Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párotom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párotom és a legjobb lánybarátja olyanok, mintha járnának?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom vissza, hogy olyanok mintha együtt lennének. A barátom neki mondja el először a jó híreket, vele lelkizik, elmegy vele programokra. Olyan bensőséges viszony van köztük, ami köztünk sosem volt, pedig csak két hónappal ismeri régebben, mint engem. Fél évig szinte minden nap együtt dolgoztak 8-10 órát.

A ti barátotoknak is van ilyen lány az életében? Hogy kezelitek?



2020. máj. 21. 15:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!


Sajnos úgy érzem, nem versenyezhetek azzal a lánnyal, ugyanis ő sokkal jobban hasonlít a barátom ideáljához külsőleg és belsőleg is. Én is úgy érzem, hogy ebből szakítás lesz, mert kezd betelni nálam a pohár, a bizalmam pedig erőteljesen megingott.

2020. máj. 21. 17:35
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a csajt egyértelműen dugja. Tök mindegy, hogy van pasija...
2020. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátaim férfiak. Óvodás korunk óta ismerjük egymást, olyan mintha testvérek lennénk, hisz' együtt nőttünk fel, bármit meg tudunk egymással beszélni.

De hogy felmenjek bármelyikhez is a lakására, kettesben iszogatni, az éjszaka közepén, ráadásul még el is titkolom a barátom elől? Hát, volt már két, több éves kapcsolatom, de ilyesmi egyik alatt se fordult elő... Sőt, az is nagyon ritka, hogy valamelyikkel kettesben találkozok.

Egy szó mint száz, tuti b*sznak.

2020. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,

Téged úgy dobnak át, mint rongyot a kerítésen! Ahol éjszaka iszogatás van, ott szex is van! Részletezzem?

Ffi.

2020. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Meglehetősen gyanús...


Bár nekem nőként is volt egy ilyen nagyon jó barátom. Minket is párnak hittek, voltak egymásnál alvások, lelkizések, stb és mégsem történt köztünk soha semmi.

2020. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

#15,

ezt hogy bírtátok elviselni? Ki volt aszexuális?

2020. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek azóta?
2021. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!