Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmre semmi nem hat ami a súlyát illeti. Hiába mondom neki hogy kezdjen el figyelni mert kezd látszani nem törődik vele. Sőt az orvos is mondta ha gyereket akar akkor most kezdjen el odafigyelni.


Hiába nálam okosabb is szólt nem hatja meg pedig gyereket akar. Nem mellesleg kezd nem vonzani szexuálisan. Ő azt mondja így készül a testre a gyerekre.


Hiába próbáltam mindent bevetni a változásért..28l és32f


2020. máj. 22. 09:45
1 2
 1/17 Sunshinedoll ***** válasza:
31%

Én is tojnék a fejedre. Még jó, hogy sz-rul esik neki és lesz-r, hogy folyton mondogatod neki, hogy fogyjon le. Ezt senki nem szereti hallani, se férfi se nő.

Ha külsőleg már nem vonz, akkor ezt hozd fel érvnek, de ne fogd rá a gyerekvállalásra, mert elég álszent dolog.


Másrészt pedig az ő teste és egészsége nem a te felelősséged. Ha úgy látod, nem érdekli amit mondasz neki, és ugyanúgy érzel, mint eddig, akkor keress karcsúbb barátnőd, aki majd gond nélkül kihord neked egy gyereked.

VAGY a folyamatos egzecíroztatás helyett kísérd el aktív szabadidős tevékenységekre.

2020. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Már próbáltam kitalálni vlmi ami sport de nem vált be.


Az orvos közölte vele ha gyereket akar már most oda kell figyelnie.

2020. máj. 22. 09:53
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Magasság, testsúly?
2020. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha ő nem akar fogyni, a fejed tetejére is állhatsz, max. annyit tesz, hogy suttyomban eszik, amikor nem látod. Ha túlsúlyos, sokkal nehezebb teherbe esni és kihordani is. Az egyik betegség, ami nehezíti a teherbeesést, pont az endometriózis és ha túlsúlyos, könnyen beleeshet, akkor pedig ez egy ördögi kör.
2020. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez függ attól is, hogy mennyi felesleg van rajta. Mert lehet, hogy te +3 kg-ot úgy fogsz fel, mintha +20 lenne. Nem tudom, az orvosok mennyi felesleg után mondják, hogy adjon le a súlyából az illető. De azért azzal legyél tisztában, hogy a terhesség során még több lesz rajta.
2020. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ezért sem értem hisz gyereket akar és szólt az orvos is hogy már most figyeljen de nem teszi
2020. máj. 22. 10:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer, kérdező: magasság, testsúly?
2020. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
146cm és 70kg. Az oros diétát adott neki de nem csinálja.
2020. máj. 22. 10:16
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Egyértelműen le kell vele ülni beszélni, hogy mégis mi a baja. A túlzott evés pótcselekvés, az meg, hogy nem akar mozogni, nem érzi magát motiváltnak hozzá, lusta esetleg, azok után, hogy orvossal is beszélt és gyereket is szeretne, nekem inkább a depresszió előszobájának tűnik, mint tényleges személyiségbeli problémának.

Ennek ellenére ha tényleg nem hajlandó változtatni, akkor nem tudsz semmit se csinálni, önmagától nem mentheted meg. Beszélgethetsz vele, támogathatod, de te sem leszel fiatalabb, ha te is gyereket szeretnél, akkor igazából neked is most lenne ideje lelépned, hogy találj egy (testileg és lelkileg is) egészséges nőt a célra. A hízás, magas testsúly egyébként is hátráltatja a fogantatást, jelentős túlsúly mellett simán lehet meddő is. Az, hogy most készül fel a teste a terhességre nettó hülyeség, én nem voltam túlsúlyos, mikor teherbe estem egyáltalán, viszont nem sportoltam semmit előzőleg, a terhesség alatt meg még annyira sem, és bár nem híztam szinte semmit, mégis érzem, hogy a mozgás és edzettség hiánya negatívan hat az erőnlétemre és az állóképességemre, és már bánom is, hogy nem éltem aktívabb életet a terhességem előtt. Egy gyereket kihordani hatalmas megterhelés a szervezetnek, azzal készítheted fel a legjobban, ha a legideálisabb állapotában állsz neki, ami nem a túlsúly és a puhány, edzetlen izmok. Megközelítőleg sem.

2020. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Már megint te????Most volt pár napja kérdésed. Ha nem szereted már, hagyd el. Ha szereted, akkor maradj vele de ne itt picsogj. Nem mindegy neked, hogy mi mit mondunk? Az én életemben is voltak időszakok amikor elhíztam, kivétel nélkül akkor, amikor boldogtalan voltam és tudat alatt a zsírréteg védett meg. Nem akartam már szexelni a párommal. Mondanom sem kell, a válás után úgy zuhant le rólam 10 kiló, hogy nem is tettem érte semmit.

Beszéljétek meg, mennyire vagytok boldogok egymással (az egy dolog, hogy gyereket akar, de TÉGED akar-e, és te akarod-e őt így.) Aztán tegyétek meg a szükséges lépéseket.

2020. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!