Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kuss a nevem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kuss a nevem ha a párom lakásában lakok?

Figyelt kérdés
Eleinte albérletben laktunk, elkezdtünk építkezni miután vett egy házat, mivel volt a baráti körömben kőműves, burkoló, építész ismerösöm baráti áron megcsinálták a házat,a tesója meg az apja is segített, fizettem én is bele, berendezésnél én álltam a fürdő berendezést, meg a parkettázást, a szekrényeket stb. Sose hántorgattam ezt fel senkinek se.. Vitánál az arcomba vágta már, hogy amíg az ő lakásában vagyok az van ami van és kuss a nevem vagy költözzek el, tök mindegy, hogy ritkán vitázunk és min akkor is ezt kapom meg. Én ugy gondolom nem kellene visszaélni azzal egy nézeteltérésnél, hogy az ő lakása meg az apja meg a tesója is segített építeni.. Ha nálunk lakott sose éltem ezzel vissza se nála se senki másnál.. Dolgozok rendesen, csinálom a háztartást, de kussban kell lennem ha valamit másképp gondolok mint ő csak mert az ő nevén van a lakás? Ez így normális? Vagy én vagyok hülye?
2020. máj. 23. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ilyen nincs. Ez szemétség.
2020. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Menekülj az ilyen embertől. Először csak verbális, szóbali attrocitás, aztán majd megjönnek a pofonok is. Én szóltam.
2020. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Bár én nem is lennék együtt egy ilyen emberrel!
2020. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem nagyon kellene neki ezt csinálnia, ez helytelen.


De az a baj, hogy te se vagy valami okos, hogy így élsz vele. Ez nagyon kockázatos dolog, ha egyszer szakítotok, te mehetsz "kifelé", neki viszont ott marad a lakás. És elnézve a viselkedését, nem sok kárpótlásra számíthatsz tőle!

2020. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha segíteni nem segítettem volna ennyit akkor se lenne normális ez...
2020. máj. 23. 15:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#2esnek igaza van.

Addig lépj le amíg megteheted, amíg nem félsz annyira hogy nem mered otthagyni. A pénzt, amit beleöltél eddig, azt nem fogod látni a büdös életbe. Vedd tanulópénznek.

2020. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lépnék de gyorsan. És visszakérném mindennek az árát, amit a házba adtam. Majd akkor pattogjon. Remélem legalább a számlákat eltetted, hogy igazolni tudd az anyagi részed a dologban.
2020. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

O szemet, te meg naiv voltal. Rendes partnernel sem adnek penzt, energiat olyan ingatlanba, amihez nincs kozom es jogilag mindegy, mi mindent tettem bele.

Mas, ha nem bannad, ha ugy adodna.

En most szakitanek. Ha semmit nem jarultam volna hozza a hazahoz, meg ugy is.

2020. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól írja, nem szabad olyan ingatlanba pénz tenni, amihez jogilag semmi közöd, mert nem látod viszont. Én a helyedben minél előbb lelépnék.
2020. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eltettem a számlákat.
2020. máj. 23. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!