Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kuss a nevem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kuss a nevem ha a párom lakásában lakok?

Figyelt kérdés
Eleinte albérletben laktunk, elkezdtünk építkezni miután vett egy házat, mivel volt a baráti körömben kőműves, burkoló, építész ismerösöm baráti áron megcsinálták a házat,a tesója meg az apja is segített, fizettem én is bele, berendezésnél én álltam a fürdő berendezést, meg a parkettázást, a szekrényeket stb. Sose hántorgattam ezt fel senkinek se.. Vitánál az arcomba vágta már, hogy amíg az ő lakásában vagyok az van ami van és kuss a nevem vagy költözzek el, tök mindegy, hogy ritkán vitázunk és min akkor is ezt kapom meg. Én ugy gondolom nem kellene visszaélni azzal egy nézeteltérésnél, hogy az ő lakása meg az apja meg a tesója is segített építeni.. Ha nálunk lakott sose éltem ezzel vissza se nála se senki másnál.. Dolgozok rendesen, csinálom a háztartást, de kussban kell lennem ha valamit másképp gondolok mint ő csak mert az ő nevén van a lakás? Ez így normális? Vagy én vagyok hülye?
2020. máj. 23. 15:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Volt amikor azt vágta a képembe, hogy hányszor fürdök vagy eszek egy nap. Pedig nem ingyen elek itt....
2020. máj. 23. 22:20
 12/14 anonim ***** válasza:
És ezek után mit akarsz tőle? Kimutatta milyen az igazi arca. Tőled függ hogy bevállalod- e továbbra is vagy bátor leszel és hagyod ezt a s.gget.
2020. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor kérd vissza azt a pénzt és költözz el, keress más pasit.

A jelenlegi pssi defektes.

2020. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hülye. Azért, mert vele élsz még mindig és azért mert pénzt adsz más ingatlanjának felújítására. Azt a pénzt soha nem látod viszont. Hagyd el minél előbb.
2020. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!