Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ciki "bekéredzkedni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki "bekéredzkedni" a lakásába?

Figyelt kérdés

A barátom saját lakásban lakik, már háromnegyed éve együtt vagyunk lassan. A kapcsolatunk felénél felhozta hogy egyszer összeköltözhetnénk, de azóta nem. Mondogatja hogy boldog velem, és szeret, de akkor nem értem hogy miért nem kér meg hogy költözzek hozzá.

Egy barátnőm azt ajánlotta hogy kérdezzem meg hogy összeköltözhetnék-e már. Én viszont ezt kicsit rákényszerítősnek érzem, szívesebben megvárnám hogy ő jusson el odáig hogy megkérdez... Csak hát lehet hogy sosem érünk el odáig :( Honnan vehetném észre esetleg hogy csak játszik velem és csak hétvégi alkalmakra kellek neki?

Én már szívesen együtt tölteném vele a mindennapjaimat, ő azt mondta hogy furi lesz a mostani helyzethez képest ha már együtt fogunk lakni.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Mit csináljak?


2016. ápr. 11. 21:12
 1/10 anonim válasza:
Ha már ez felmerült benned, hogy lehet, hogy csak játszik, az már aggodalomra ad okot, szerintem, kivéve ha paranoiás vagy.:D
2016. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem tervez többet, egyszerűen neki így jó. Ez baj lenne?
2016. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát eléggé :(
2016. ápr. 11. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer már felhozta amire ezek szerint nemet mondtál. Hányszor kérje hogy boldog légy?
2016. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést más formába nem te raktad ki?

Másfél éva vagytok eggyütt,minek öszeköltözni. Majd eljön az ideje.

Igaz lakva ismerkszik meg az ember,de nem mindenki így gondolja.

N24

2016. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Háromnegynegyed*
2016. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jesszum, de fojtó bula lehetsz.. :D ha majd eljön az ideje, nyilván össze akar majd költözni. Nem tudom ugyan, hogy mennyi idősek vagytok, dolgoztok vagy tanultok-e, de 8-9 hónap gyakorlatilag még semmi. Hova a francba akarsz rohanni?

(Apropó, ezt egy másik kategóriában is kiraktad, igaz?)

2016. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ egy költözés: kulon város? Rezsi fizetése? Kapcsolat komolysága?


Alig írtál valamit. Korotok? Lakott már együtt mással? Babát terveztek a közeljövőben? Dolgozol? Fizetnéd a rezsi felét? Egyéb közös ktg eket is felezni kéne.


Lehet tényleg csak szóba kéne hozni.

A napokban nyafiztam egy kérdés alatt, hogy milyen rossz minden vackot hurcolni magammal mikor a páromhoz megyek, mert (velem ellentétben) ő nem ajánlotta fel hogy hagyjak itt cuccokat. Erre most otthon maradt a fogkefém és vettünk egyet ide.

Remélem nem küldi velem haza :D :D


Szerintem finomam felhozhatnád, akár úgy hogy baba, család, esküvő, költözés. Mit hogy gondol?

2016. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# vagyok. Bekéreckedni egyébként ciki.


Exem azt csinálta kapcsolat elején, hogy oké ott a lakásom. Biztos pont.... neki. Erre elkezdett pofázni a főbérlőnél és kirakatta magát. Majd elkezdett nekem nyígni, hogy csak addig had jöjjön, míg nem lesz másik albi. Persze évekre ott ragadt. Nem volt erre kész a kapcsolatunk, mellékesen fizikailag sem volt elég hely plusz egy főnek. Konkrétan egy személyes ágyban aludtunk évekig, mikor már két hét után is "itt fáj, ott fáj".......

Szóval ne legylegyél pofátlan! Ne ez legyen hogy" hagy jöjjek már ide".

2016. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"háromnegyed év" ez igen! Komolyan mit vársz? 2 Hónap múlva eljegyzés, jövőre meg esküvő,gyerek vagy mi? Hova sietsz? Attól hogy nem akar pár hónap ismeretség után összeköltözni még lehetnek komolyak a szándékai!
2016. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!