Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csóró férfi-csóró nő kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró férfi-csóró nő kapcsolatnak milyen lehetséges kimenetelei vannak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Indokolatlan szamu gyerek megspekelve mindenfele hitellel.
2020. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha belép a szegénység az ajtón, a szerelem kirepül az ablakon.

Nem sok jóra számíthatnak, hacsak nem lesz az egyik szerencsés és kicsit megszedi magát.

Ezért is nem jönnék össze csóróval. Ketten csak szenvednénk.

2020. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
csóró gyerekek
2020. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Mit értesz csóró alatt? A szegénységnek elképesztô mélységei vannak. Van az a mélység, ahonnan nincs kiút. És van, amibôl ki lehet törni.
2020. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csóróságban nehéz meg tartani a kölcsönös szerelmet és az egymásra odafigyelést. Amúgy mit értel csóróság alatt? Sok pár kezdte a nulláról és sikerült nekik elérni valamit közös munkával és spórolással sajnos másképp nem megy. mi a párommal 12 órákat dolgoztunk én inkább éjszakás voltam és hétvégén is bementem.
2020. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!