Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "furcsa" cselekedetekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "furcsa" cselekedetekkel találkoztatok eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy ismerkedésnél, párkapcsolatnál mik voltak azok a dolgok a másikban, amikre azt mondtátok,hogy fúha, ez nagyon fura...


Pl.hogy egy nő nézegeti a nemlétező bicepszét a tükörben, vagy hogy a csávó minden evés után kinyalja a tányért, stb. Na ilyenekre gondolok. Tekintsünk el attól, hogy ezek mennyire normálisak vagy sem, engem a konkrét dolog érdekelne, hogy neked mi volt a fura benne. Köszi :)



2020. máj. 24. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom szeret lefeküdni a padlóra csak úgy. Mert neki kényelmes ott pihenni. Plusz közösségi helyeken, ha nincs szabad szék, simán leül a földre, pl a postán. Csak ezek, amiket furcsának találok benne. (ő a férfi)
2020. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, hogy nyilván elfogadtam ezt, és ezzel együtt szeretem őt.
2020. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Az olyan gondolkodásmódú emberek, mint 1#es, akiknek totál normális dolgok furcsák.

Weirdoooo.

2020. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 hát én még nem láttam a postán, kormányablakban stb. senkit a retkes padlón ülni ahol megfordul egy nap 200 ember. 😂 De kinek mi a normális.


Az egyik exem ha fülesen hallgatott zenét mindig dobolt a lábán az ujjaival, teljesen át volt szellemülve. Egy másik kóstolás nélkül megsózott minden ételt.

2020. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!