Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, illetve a párotok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, illetve a párotok milyen gyakran jártok haza a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire messze laknak? A párom kéthetente általában hazajár 200 km-re az anyukájához, és ott tölti az egész hétvégét, ami nekem kicsit sűrű...Mondtam neki, hogy legalább 3-4 hetet bírjon ki, hogy mi is tudjunk egymással minőségi időt tölteni és ne az legyen, hogy egyenlően elosztva egy hétvége velem (amit általában nem teljesen velem tölt, mert a haverokat is erre a hétvégére intézi), egy hétvége az anyukájával, de ezen kiakadt, hogy ő mennyire szeret ott lenni és ne akarjam őt korlátozni... Szerintetek mennyi a normális? Az én szüleim is ilyen távolságban laknak, ugyanabban a városban, ahol az ő anyukája, de én kb. 1-2 havonta szoktam menni, mert van saját életem...
2020. máj. 24. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem, te azért mész haza 2 havonta mert le se szarod őket.

En is hazamennék 2 hetente mert szeretem őket és ők is engem. Te nem tudod milyen ez szóval ja, maradj haza magadnak és ne korlátozd! Semmi közöd hozzá hányszor megy haza.

Az meg hogy inkább a haverjaival van a többi hétvégén is, nem lehetsz valami jó társaság.

Nekem is a család az első mert rájuk MINDIG szamithattam, és sose voltak szemetek.


Attol hogy az ember sűrűbben jár haza attól még van saját élete...


Hétköznap munka mellett is lehet élni együtt lenni kommunikálni együtt enni egy asztalnál elmenni sétálni egy órára estefele munka után.. Ezeket meg lehet csinálni hétköznap is.

2020. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Hasonló távolságban vagyok a szüleimtől, de van nagyon szoktam hazajárni, inkább csak videochatelünk, telefonálunk, nem akarok 2-3 órát utazni, utazási beteg vagyok, szóval a gyomrom nem bírná az utat. A párom szüleivel egy városban élünk.
2020. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nincs jogod azt kérni hogy menjen ritkábban. Őszintén teljesen normális dolog, és inkább örülni kéne hogy szereti es törődik vele. Ez nem a saját élet kérdése, hanem hogy mennyire érdekli az anyukája.

Plusz mi az máe hogy "ne egyenlően legyen elosztva"?.

Te is azok közé tartozol akik nem bírják elviselni ha a párjuknak más valaki is fontos, konkrétan az anyja aki megszülte, felnevetle.

Vagy ha neked egyszer lesz gyereked te is örülni fogsz annak hogy a gyerek tojik a fejedre?

2020. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Párom anyukája 200 km-re lakik, de egy éve nem látogatta (rossz a kapcsolatuk), apukája 10 km-re, 2-3 havonta látogatjuk (van új családja, fura hallgatni néha, hogy párom öccse a minden, ő meg csak úgy van). Anyukámat 1-2 havonta (30 km-re él innen), apukám meg nem akar látni 17 éves korom óta, mikor anyával maradtam, szóval akkor láttam utoljára.


Anyuval rendszeresen (2-3 naponta) beszélünk messengeren, vagy felhívom... De neki is megvan a maga élete. Sokszor utazgat hétvégén, hétköznap dolgozik, nem vagyunk egymás nyakán azért, pedig imádom.

2020. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Én 300 km-re lakok a szüleimtől + 1 határ választ el bennünket. Megpróbálok havonta 1 hétvégére hazamenni, de ha tehetném (közelebb laknának) biztos sokkal többet járnék hozzájuk.

Nekünk nagyon jó a viszonyunk és nagyon hiányoznak.

Férjem szülei szintén 300 km-re laknak, csak országon belül. Ő jó ha 2 havonta egyszer hazamegy, de akkor is csak azért, mert én nyösztetem, hogy már illene hazalátogatni.

Nincsenek rosszban a szüleivel, csak olyan semmilyen a viszonyuk.

Ezekre a látogatásokra miért nem mész a pároddal? Őszintén én sem örülnék, ha valaki megmondaná,hogy mikor láthatom a szüleimet.

2020. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

1-2 havonta megyek haza szüleimhez. Nem azért mert szarok rájuk, hanem mert ennyire van időm sajnos :/ De hetente többször beszélünk neten. Semmi gond azzal, hogy 2 hetente hazajár. Inkább tarts vele Te is.

Egyébként amíg abban a városban laktam ahol a szüleim is, szinte napi szinte beléptem ebédszünetben és a párom nem csinált belőle ügyet. Közel voltak a munkahelyemhez és volt időm kimenni enni egyet:)

2020. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Hány évesek vagytok?

A férjem szülei a szomszéd kerületben laknak, nagyjából kéthetente vasárnap megyünk hozzájuk ebédre, meg ott töltünk néhány órát. A férjem egyedül szinte soha nem megy, max ha valamiért beugrik, nekem meg épp nincs kedvem/más dolgom van.

Az én szüleim 200km-re élnek, olyan kéthavonta megyek haza egy hétvégére. Általában a férjem is jön, de van, hogy egyedül megyek. Szeretek hozzájuk menni, de ha náluk töltöm a hétvégét, és vasárnap késő délután hazaérek, mindig azt érzem, hogy "elment a hétvége". Talán azzal van ez összefüggésben, hogy kinek hol van az "otthon". Nekem itt, a férjemmel, hétvégén tudunk minőségi időt együtt tölteni, nem tölthetem ezt az időt folyton a szüleimmel. Szóval alapjáraton veled értek egyet.

2020. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Felnőtt férfi létére legyen már kicsit önállóbb! Még ha 50 km-re élne az anyukája, de 2 hetente 200 km szerintem is sok, és nagy távolság. Teszem azt, ha segítségre szorul az anyukája, mert mondjuk mozgásában korlátozott vagy ilyesmi, akkor talán érthetőbb, de ha nem, akkor szerintem gondjai vannak a leválásról. Egy kapcsolatban sem csak a hétköznapokat kell együtt tölteni, hiszen az jórészt munkával telik és nincs is annyi idő a másikra. Pont ezért jó a hétvége, talán akkor több idő van együtt lenni és progikat csinálni. Zárójeles megjegyzés: minden oké a kapcsolatotokban? Lehet menekülés is emögött.
2020. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Úgy van, pontozzátok le azt, akinek szétesett a családja. Nyomorég ge.cik vagytok.
2020. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs probléma azzal, ha a párod ennyit van a családjával. Miért nem mész te is?

Kirandultok a környéken egyet, vagy ebéd után beultok a moziba. Anyukazhat is meg te is vele vagy.

Együtt éltek amúgy?


Férjem szülei pár percre laknak, anyósom jön hozzánk heti többször, mi kB heti egyszer atugrunk, férjem van hogy többször mert ott vannak szerszamai, stb.

Én szüleim kB 20 percre laknak, hozzájuk is kB heti egyszer atmegyunk, vagy ők jönnek.

Nincs egyikkel se bajom, örülök, hogy közel vagyunk és együtt lehetünk.

2020. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!