Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maganyos vagyok a kapcsolatomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maganyos vagyok a kapcsolatomban, ezert mindig facebook posztokkal kompenzalok. Nektek is van ilyen kesztetes?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 13:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Tudom, nem könnyű megtenni, de azért megkérdezem: miért nem lépsz ki abból a párkapcsolatból, amiben magányosabbnak érzed magad, mintha ténylegesen szingli lennél? Belesodrod magad abba az öngerjesztő folyamatba, hogy minél tovább létezel egy ilyen lélekromboló kapcsolatban és mellette ilyen hamis pótcselekvésekre kényszerülsz, annál inkább megy a béka segge alá az önbecsülésed. Lépj, amíg késő nem lesz. Hidd el, büszke leszel magadra. Valószínűleg nem FB-függő vagy, hanem kapcsolatfüggő. Egyik se építő jellegű...
2020. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nalam nincs ilyen. Igaz, kb. 10 eve toroltem magam arrol az oldalrol, de korabban sem volt.
2020. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Toga Aty ***** válasza:
A facebokkozás helyet,takarítani kéne :)
2020. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 De La Cruse ***** válasza:

Tedd le a gépedet és kezdj el foglalkozni a pároddal.

A tévé is unalmas amíg be nem kapcsolod.

2020. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a közösségi médiának is van ilyen mellékhatása…


Volt ilyen időszakunk a feleségemet ellepte a FB, komolyan kellett küzdenünk, hogy ne tegye tönkre az elhidegülés a kapcsolatunkat. Folyton postolgatott és követte a postokat. Addig kivülről egy zombinak tűnt telóval a kezében.


Irritált ha a párom drága ideje elfolyik a net süllyeszőjében, rám nem juott annyi idő, bár ezt nem tudtam kimondani korábban és èn is kerestem magamnak időtöltést külön és… egyszer csak magányosak lettünk mindketten.


Közös programokkal minőségi idővel intimitás újraélesztésével nálunk javítható volt a helyzet.


Persze ez nem ilyen egyszerű csak azt mondom, hogy tudsz változtatni rajta.


A facebook nem biztos, hogy segít. Az hogy, tekergeted a postokat már eleve függőséget alakíthat ki. Boldog nem leszel tőle az időd meg csak elmegy. És ami ott van az se a valóságot tükrözi.

2022. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!