Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt, hogy ne hasonlítgassam a kapcsolatom, életem másokhoz?

Figyelt kérdés

pl. ezekre gondolok elsősorban:

xy még csak 1 éve van nn-el, mégis együtt laknak mi még nem...

yy már megkérte xx kezét, pedig mi is együtt vagyunk 3 éve ők nem

kk telefont kapott a barátjától névnapojára, én a szülinapra meg egy nadrágot stb stb.


Értitek szerintem...


24N


2020. máj. 13. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt csak önfejlesztéssel tudod elérni. Az EGO mindig többet akar, sosem elégedett, mindig más, szebb, jobb kell. Önismerettel, önelfogadással alakíthatsz ezen, így el tudod érni, hogy azt fogadd el, ami van, azt tanuld meg értékelni, DE emellett az is fontos, hogy ha többet, mást szeretnél, akkor tegyél érte, ne összehasonlítgatással szenvedtesd magad.
2020. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szokásos probléma, "más barátja bezzeg..."
2020. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg konkrét módszert tudsz ajánlani, vagy akár egy két jó könyvet? :)
2020. máj. 13. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

3/3: első vagyok, rengeteg önismereti könyv van, személyes tapasztalatom csak ezekkel a könyvekkel van, nekem sokat segítettek: [link]

youtube-on is érdemes nézelődni, Almási Kitti, Bagdy Emőke, és Némethi Erika önismereti videói is hasznosak :)

2020. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig azt nézik az emberek, hogy másoknak milyen a kapcsolatuk az életük..és a sajátjuk hol tart....


Magaddal foglalkozz magadat fejleszd, lépj szintet, erősebb, okosabb ügyesebb, szebb. Aztán ismerj meg olyan embereket akikkel jól érzed magad.

Tudod kB mint a játékoknál..szintlépés.

2020. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!