Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Párom barátjának szülinapja van.

A közösségi oldalon kívánt neki boldog születésnapot.

A képen amit kitett neki 3 an vannak. A párom a volt barátnöje és a szülinapos. Hogy a volt baràtnö ne legyen a kèpen eltakarta öt egy nagy szivecskèvel amin én kiakadtam.


2020. máj. 24. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem vágta le?

Ha már ilyen jó barát nincs másik közös kép?

Ha nincs mehetett volna valami vicces pl egy hányás smiley 😂😂😂 na jó neeem. De pl egy nagy lufi, torta, sör

2020. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem kellett volna kitakarni.
2020. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze! Minden ami zavar el kell mondani egymásnak és megbeszélni! Ha nem lehet vele,akkor mást kell keresni!

N27

2020. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok betegesen féltékeny, hisztis csaj, ezért nem tenném szóvá és nem is érdekelne.
2020. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leszogeznem, hogy nem vagyok egy feltekeny típus de ez azert eleg gáz, megha nem is lennel a baratnoje akkor is az lenne, de így meg végképp

Ez az 1 kepe van a haverjaval? Inkabb ne tett volna ki semmit

2020. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A csaj középpen van vágni nem lehetett. De igen tehetett volna egy vicces valamit. Vagy inkább semmit. Vagy más képet.

Nagyon kiakadtam

2020. máj. 24. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóltál neki?
2020. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Mondta nem volt ebben semmi más szándék. Nem gondolt bele. És kint iszogatnak még.


De nem vette le a képet.

2020. máj. 24. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem veszi le? Hány éves a pasid?
2020. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

38 éves pasi.

Mondjam meg beki vegye le?

2020. máj. 24. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!