Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a barátom néha ránéz annak a csajnak a blogjára akibe régebben szerelmes volt.

Szerintetek ez normális vagy ti megkérdeznétek tőle finoman, hogy mégis miért nézegeti még?

Félek megkérdezni mert attól tartok csak rontana a kapcsolatunkon. Most minden rendben van köztünk, látszik hogy nagyon szeret.

A csajjal nemtudom, hogy beszél e. Régebben láttam a telefonjában, hogy elég ritkán, de beszélnek. Azóta nemtudom..

Van miért aggódnom?

Mellékesen önbizalomhiányos vagyok nem a párommal van a gond..

22L



2017. jún. 4. 12:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellékesen nem dugdos előlem semmit és 2 éve hogy együtt vagyunk.
2017. jún. 4. 12:16
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én már csak azt nem értem, hogy önbizalomhiányosan hogy csajoztál be:o Egyébként jó lenne azért erről beszélgetni vele szerintem, hogy te kényelmetlenül érzed magad ettől egy kicsit, vagy ilyesmi.
2017. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másrészről viszont megválaszolod a saját kérdésedet. Bevéded, meg fullra felhypeolod a csajt, de mégis van benned apró féltékenység. Most akkor mi van?
2017. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez van, ha valaki a kérdést sem olvassa végig, de már "tudja" rá a választ...


Ámbörök!

A 22/l a kérdés végén szerintetek mit jelent?

2017. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ránézek régi ismerősökre, aztán mégsem jut eszembe se, hogy többet tegyek, pedig nincs párom már jó sok éve.


Ami elmúlt, elmúlt.

2017. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi tartozik a "néha" körébe?


ha havonta, akkor sok... ha hetente akkor az aggasztó...


Nem tudom más hogy van vele, de mikor a nagy szerelmemmel szétmentünk és békében véltunk el, még utána ó sokáig beszélgettünk, de már próbálom rövidíteni ezt az időt. Egyrészt azért, mert a jelenlegi párjainknak rosszul eshet, másrészt nekem is rosszul esne, ha valaki mindig írogatna a kedvesemnek.


Ez a legtöbb esetben csak szimplán nosztalgia, meg barátkozás. Viszont volt ola h boldog párkapcsolatban éltem, de Ő utána sírtam, mert hiányzott( szakításra rá 4 évre volt).


Mégsem jelent semmit. Én nem rúgnám fel a kapcsolatomat érte.



Ha többször nézi a blogját, akkor van okod aggodalomra. Akkor nem csak nosztalgia, nem csak enyhe érdeklődés, hanem rajongás, fanatizmus.. ami mérgezi a kapcsolatotokat.


Én a helyedben viszont nem aggódnék. Ha gondolod, akkor kérdezz rá kedvesen, érdeklődve, hogy "tud-e valami az exeiről avgy hogy szerinte lehet e jóban valakivel a szakítás után..." Ha mesél róla, akkor igazi társa avgy. Nem fél elmondani azt, hogy beszélt vele. De ha terel, pedig te tudod h olvassa a blogját, akkor van okod aggódni.


Igazából ne szállj rá, és ne piszkáld. Akit el lehet csábítani, akit el lehet vinni, azt hadd vigyék...! Nem kár érte. :)

2017. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#4-es végigolvastam, ha végigolvastad volna a válaszom, akkor rájönnél hogy pont az utolsó mondatra való dologra is reagáltam, csak ezt gondolom nehéz volt összerakod neked. 22/l az már szinte jelentéktelen is, mert mindkét félnél ugyanaz a helyzet, maximum akkor meg kell erőltetned magad és behelyettesítened a csaj szócskára a hapsi szócskát.
2017. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod a lényeg. Beszélgethetsz a barátoddal erről a blog témáról, de inkább a saját önbizalmad kéne tunningolni valamiképp.
2017. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet még kötődik hozzá nem tudom !Sztem előbb utóbb meg kell az ilyet beszélni mert annak semmi értelme hogy magadban tartod!
2017. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!