Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Szóvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szóvá tennétek, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A barátom és én szeptembertől kezdjük az egyetemet viszont a probléma az hogy a barátom ex barátnője ugyan arra az egyetemre és karra fog járni mint a barátom.

Őszintén én ettől rettegek, félek hogy a csaj ráfog mászni a barátomra vagy hogy a barátom akar majd megint tőle valamit.

Régebben a barátom szakított a csajjal mert kiszeretett belőle annyira rossz volt a kapcsolatuk, a csaj sokáig szenvedett majd "megutálta".

Ti aggódnátok a helyemben vagy szóvá tennétek ezt a barátotoknak?

Ha szólok neki félek, hogy csak az exére fog gondolni.

Amúgy 2 éve vagyunk együtt és minden rendben van köztünk.

20L



2017. ápr. 16. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolatotok szilárd lábakon áll, nincs mitől félned.

Én nem tenném szóvá. Úgysem lehet változtatni a kialakult helyzeten.

2017. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Túl sok h..lyeségen agyalsz, csoda egyáltalán, hogy ilyen értelmi szinttel felvettek téged egyetemre.


EX, már semmi közük egymáshoz. Főleg, hogy ti már 2 éve együtt vagytok. Szerinted vajon miért vagytok már ennyi ideje együtt?

De ha a félelmeiddel és a féltékenységeddel egymáshoz fogod őket üldözni, akkor azon se csodálkozz!

2017. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod szeret és jó a kapcsolatotok, akkor nem kell aggódni. Ha viszont nincs minden rendben, akkor tök mindegy, hogy ex vagy idegen, félreléphet bárkivel.
2017. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátod szakított vele - szóval?

Ha az exére gondol, abban nincs szerepe annak, hogy szólsz-e neki?

Egy karra járnak.. hát az kb annyira szoros kötődé, minthogy egy országban élnek.

Honnan tudod, hogy elkezditek az egyetemet?

D ha igazad is van (legyen!), más városban fogtok élni? - ha igen, azon jobban aggódnék

2017. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Más városban élünk, 2 éve így van a kapcsolatunk.
2017. ápr. 16. 13:14
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

"minden rendben van köztünk. "


Tévedsz drága.. ha minden rendbe lenne köztetek, akkor ez a kérdés fel se merült volna benned!

2017. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Velem van a probléma nem a kapcsolatommal.
2017. ápr. 16. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne generáld feleslegesen a feszültséget. Attól még, hogy a csaj ott fog tanulni, a barátod nem fog mást csinálni. Hidd el, ha 2 ember között a szerelem elmúlik és ezt véglegesítik (szakítanak), akkor az nem fog visszajönni.
2017. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyit, főleg, mert te is mondod, hogy veled van baj. Próbáld abbahagyni a túlaggódást. Stabil kapcsolatotok van, annyi, hogy látni fogja néha az exét? Téged szeret, mert veled van. Ezek ténye, nem üres szavak.
2017. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen parázol.


Én "csak" egy éve vagyok együtt a párommal, de ha felbukkanna az ex, hogy akar valamit tőlem, úgy hajtanám el a vérbe, hogy csak pislogna.:)

2017. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!