Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne lássa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne lássa?

Figyelt kérdés
A párom ÁLLANDÓAN féltékenykedik. Be van jelentkezve a facebookomba, és mikor egy férfi lájkolja a képem akkor egyből mérges lesz és azt mondja hogy megcsalom, hiába mondom neki hogy nem nem hiszi el. Mikor valaki képe alá írok, vagy boldog szülinapot kívánok valakinek ugyanez történik.. Az a baj ha letörlöm a facebookom és csinálok másikat, akkor egyből észrevenné, és attól is mérges lenne.. Nem tudom mit csináljak

2020. máj. 24. 22:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok hova menni, nincs pénzem albérletre, szüleim lent élek vidéken én Budapesten..
2020. máj. 24. 23:19
 12/25 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon sok szexért albérlet lehetöség van BP-en. Ennél a fazonnál sokkal jobbat is találsz kapásbol is! Megérné neked 1...2 honapig akár egy ilyen mig találsz egy normális pasit magadnak!
2020. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a barátod az egyetlen ember, akit ismersz Budapesten. Kérdezz körbe a munkatársaidnál, barátaidnál.

Amikor már nagyon zavarni fog a barátod, ott fogod tudni hagyni. Ha kell, bármi áron.

Ha meg vele maradsz, akkor beismered magadnak, hogy ez csak hiszti (mindkettőtök részéről). Az ilyen párkapcsolati problémákat jó idejében kezelni szakember bevonásával.

De az is lehet, hogy fejben van a probléma. :/

2020. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Valami azt súgja, hogy erre csak a szakitás a megoldás...
2020. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus, ez nagyon jó 😃

Hát így be kell hódolnod az akaratának. Ha nincs képed, akkor nincs ki like-olja. Azt meg végképp nem értem, hogy miért tud belépni a face profilodba. Az személyes tér, senkinek meg nem adtam soha a jelszavamat. Nem tudom mivel járna, ha jelszót változtatnál. De valszeg az most nem opció, mert azért is kirakhatna 🤔


Szülinapi köszöntések SMS-ben mehetnének, vagy bármilyen más a lakótársad által nem lekövethető felületen.


Meg kell húznod magad, trükköznöd kell!! És jobb, ha elgondolkodsz a hétvégi munkán, túlórákon, másodállásokon... Egyrészt hogy addig se legyél vele, másrészt pedig, hogy tudj fizetni saját lakást, és megszakíthasd a kapcsolatot vele.

2020. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire rossz a kapcsolatod a szuleiddel, hogy inkabb laksz azzal a sráccal akivel mar csak is erdekbol vagy?

De hogy válaszoljak a kerdesedre vagy megszokod vagy megszoksz

2020. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit csinálsz,mindig fog találni okot a féltékenykedésre.Ha le is törlöd a facebookot,akkor azzal fog csesztetni, ha ülsz egy helyben csöndben egész nap és semmit se csinálsz ,akkor azzal fog vádolni, hogy biztos ábrándozol valakiről.Ismerem a fajtáját. Ordítsd le a fejét, hogy nem normális, hátha észbe kap (ha már a szakítás nem opció)
2020. máj. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, én inkàbb mennék muskásszàllóra vagy az utcára, de legalább lenne bennem ennyi tartás, hogy nem hódolok be.

(Volt erre példa)

2020. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi előbb-utóbb verni fog téged. Én inkább visszamennék anyuhoz.

Egyébként pont most estek az albi árak mindenütt. Költözz össze egyetemista csajokkal közös szobába. Ettől az is jobb.

2020. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Ahol jól működnek a dolgok ott ilyet szóvá sem tesznek, nem hogy nézegetik egymás facebookját, mert nincs rá szükség. Szerintem jobb ha ebből kilépsz és inkább hazamész a szüleidhez. Minek pocsékolod az időd olyanra akit már rég ott hagytál volna?! Szerintem ez sem különbebb annál mint hogy valaki féltékeny.
2020. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!