Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve van jogsim,párommal 1 éve vagyunk együtt. Szintén van jogsija viszont autója nincs (ami nem is lenne probléma) ,de állandóan én furikázom és megyek érte. Kirándulni szeretnénk ,nekem kellene vezetni (nem vagyok túl jó sofőr) ,szóval elvárná hogy a kitűzött célhoz az én autómmal menjünk. Jön hozzám látogatóba (busszal vagy vonattal) és én nekem kell furikáznom a városba meg érte mennem a vasútállomásra stb.

Nem vagyok felszínes,de néha kínosan érzem magam, mert néha olyan érzés mintha én lennék a pasi.

Egyébként lehetne autója,csak így könnyebb neki.

L20


2020. máj. 24. 23:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Ne furikázd. Sétáljatok. Intézd el annyival, hogy az autót csak akkor használod, ha tényleg szükség van rá. (Nehéz csomagok, hosszú táv.)
2020. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek gyalog, vagy tömegközlekedéssel, esetleg biciklivel. Problem solved.
2020. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Így van: a kapcsolat lényege, hogy ne kelljen senkinek sem túlságosan feladnia magát
2020. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
47%

Akkor kimondom én. Igen, ez halál gáz, nem vagy felszínes, totál férfiatlannak tűnik így távolról a hapsid.

Igen is ha komoly a kapcsolatban, vezethetne ő, meg ....tankolhatná is :) Vagy lemoshatná.

2020. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Kissé beteges ez az autófüggőség, sokan már a wc-re is autóval járnak, undorító mértékben vált státusszimbólummá - ezelőtt 30 évvel még érthető volt, de manapság?


A motor sokkal jobb, és "menőbb" is, nem mintha ez számítana.

2020. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha lehetne autója, mert anyagilag meg tudná engedni, akkor miért rágja a kakát? Sosem értettem az ilyet. Mert ha nincs pénze venni, vagy fenntartani, az más. Férfiként nekem ciki lenne vitetnem magam a nővel. Szerencsére nem szükséges és nagyon jól is vezetek. Kifejezetten imádok hosszú úton vezetni, akár többszáz km-t is, vagy ezret.

Meg ezt úgy illene a helyében, hogy ha már te viszed, ő fizesse a kaját, belépőt, szállást stb. Ezt azért elgondolja?

2020. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mindig dicsekszik hogy mennyi lespórolt pénze van,apukájának új autója és tudom hogy lenne pénze rá. Mondta párszor hogy vesz autót,de csak a szája van,mert igazából jobb ha más furikázza (nemcsak én ,hanem a haverjai szintén furikázzák)

Kirándulni több napra,hosszabb útra nem tudunk menni (tömegközlekedéssel hosszabb út nem oldható,főleg egyik helyről másikra utazni maceránc és sok idő)

Nem érdekelne az autó ha tudnám hogy nem engedheti meg stb. csak néha kínosan érzem magam,főleg a szüleim előtt,hogy állandóan nekem kell mennem utána és az én autómmal járunk be a városba stb.

Úgy érzem magam mintha fiú lennék

2020. máj. 25. 00:01
 8/24 A kérdező kommentje:

Hozzátenném hogy a tankot nem állja,se egyedül se felesbe

Egyedül kell megoldanom

2020. máj. 25. 00:03
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

6.


Jó, és mi van azokkal akik csak simán nem vezetnek jól? Nem lehet mindenki profi vezető. (Én vezetni amúgy tudok jól, csak parkolni nem, de azt NAGYON nem).

2020. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
Ez nagyon gáz. Tudod mi a dolgod. Zárójeles megjegyzés: félő, hogy mégsem dobod ki.
2020. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!