Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve van jogsim,párommal 1 éve vagyunk együtt. Szintén van jogsija viszont autója nincs (ami nem is lenne probléma) ,de állandóan én furikázom és megyek érte. Kirándulni szeretnénk ,nekem kellene vezetni (nem vagyok túl jó sofőr) ,szóval elvárná hogy a kitűzött célhoz az én autómmal menjünk. Jön hozzám látogatóba (busszal vagy vonattal) és én nekem kell furikáznom a városba meg érte mennem a vasútállomásra stb.

Nem vagyok felszínes,de néha kínosan érzem magam, mert néha olyan érzés mintha én lennék a pasi.

Egyébként lehetne autója,csak így könnyebb neki.

L20


2020. máj. 24. 23:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Vagy mindketten vezessenek és akkor lehet nagyjából fele-fele arányban ezt csinálni, vagy egyikük se vigye sehová a másikat, maximum ha ő maga találta ki az adott utat.
2020. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amikor megbeszélted vele, hogy neked ez így nem jó hogy te állod az ételt, üzemanyagot, mindent, mit válaszolt rá? Hogyan képzeli el a jövőtöket, ha te tartod el mindkettőtöket?
2020. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35%
Én nem értem a kérdést. Ha az a bajod, hogy ugráltak, akkor semmi köze a kocsihoz a dolognak, ha még nem ez a bajod, mégis miért gáz furikázni? Fordítva gondolom természetes lenne. Inkább örülj, hogy segíthet az neki, ez a természetes, nem? Annyira magával foglalkozik mindenki, hogy nem is értem minek nektek kapcsolat. Nekem is 20 millió dolgot meg kell csinálnom páromnak, sokszor nekem sincs hozzá kedvem, de ilyen egy kapcsolat. Van jó és rossz rész-e is. Ez legyen a legnagyobb problémád komolyan ...
2020. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nőként nem értem ezt az egyoldalúságot. Nekem is van jogsim, meg a páromnak is, autó viszont csak a szüleinknek van. Mi is megtehetnénk hogy veszünk, de nagyvárosban élünk egyetem miatt, ahol a tömegközlekedés praktikusabb és olcsóbb, mint az autó fenntartása.

Ha viszont a szülővárosunkban vagyunk, az ő autójukat használjuk, ő vesz fel engem ha megyünk valahova és én sem fizetek bele a benzinbe. A többi program anyagilag nem ilyen egyoldalú, én is fizetek kaját meg mozit, csak benzint nem. (Hozzáteszem, ő dolgozik én nem)

Nem értem, hogy miért érzed pasinak magad attól, hogy fuvarozod (magadhoz, vagy közös programra!) és ő nem fizet benzint. Hát nem mind a ketten szeretnétek menni? Ha lenne autóm (meg keresetem) nem problémáznék azon, hogy elmenjek érte az állomásra.

Az más dolog, hogy a kajába sem fizet bele, mert jobban keresel. Ez gáz, de igazából te is ugyanúgy a zsebében turkálsz azzal, hogy miből vehetne autót, meg van pénze, ahogy ő várja el hogy te fizess, mert több pénzed van.

2020. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!