Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2 éve van jogsim,párommal 1 éve vagyunk együtt. Szintén van jogsija viszont autója nincs (ami nem is lenne probléma) ,de állandóan én furikázom és megyek érte. Kirándulni szeretnénk ,nekem kellene vezetni (nem vagyok túl jó sofőr) ,szóval elvárná hogy a kitűzött célhoz az én autómmal menjünk. Jön hozzám látogatóba (busszal vagy vonattal) és én nekem kell furikáznom a városba meg érte mennem a vasútállomásra stb.

Nem vagyok felszínes,de néha kínosan érzem magam, mert néha olyan érzés mintha én lennék a pasi.

Egyébként lehetne autója,csak így könnyebb neki.

L20


2020. máj. 24. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg gáz, ugyanúgy ő is vezethetne, benzinbe se ad bele
2020. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Szèpen ezt mond neki: Ha nem állod a benzint amit a valagad hurcolására költök, közlekedj gyalog!
2020. máj. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen megértelek. Tisztázd ezt vele, de sokra ne számíts tőle, mert akiben nem ficereg az hogy ő a férfi, azt nem fogja meghatni hogy te mit szeretnél.

26 éves a jogsim, ugyanennyi ideje van autóm is. Megmondom őszintén, ismerkedéskor az ilyen problémák miatt, azonnal leráztam az ilyen típusú pasikat aki ingyentaxinak néz, de nemcsak emiatt, hanem az miatt is amit te is írtál, hogy úgy érzed, te vagy a férfi és mész érte.

Most van egy pasim, neki nincs per pillanat kocsija, de teletankolja mindig, lemosatja, tehát minden másban kompenzálja hogy őneki most nincs.

Csak pár km átugrom hozzá, és mindig teletankolja.

Most van egy pasiszerűségem

2020. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

...folyt. bocs, a rendszer össtevissza írta. Még annyit hogy 25 éve még csak csak elment ha nem vezetett, de manapság szerintem ultragáz.


És volt olyan pár a baráti társaságunkba, ahol a pasi vezette a nője kocsiját.


Szóval szerintem sok megoldás van a problémára, kérdés hogy a pasid hogy áll ehhez hozzá.


Jelenleg kihasznál téged, ez a legrosszabb verzió ami lehet.

2020. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon gusztustalan, így rátapadni akárkire ingyen fuvarért. Az már csak hab a tortán hogy ti egy pár vagytok. Az is gáz, hogy a barátaival is ezt csinálja.
2020. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

"(tömegközlekedéssel hosszabb út nem oldható,főleg egyik helyről másikra utazni maceránc és sok idő)"

Bocs, de nem bírom ki, ez nagyon vicces azért :D

Még hova lehet utazni, mint egyik helyről a másikra? :D :D

Ki is próbáltad amúgy, vagy csak mondod ezt?

Ne legyetek már ennyire tehetetlenek. Ha több napos kirándulást akartok és nem akartok vezetni, akkor fel a vonatra és nyomás. Hány évesek vagytok, nyolcvan? Vagy miért olyan rohadt nagy macera? Miért kell ilyen bután eltunyulni? Istenem.

Egyébként ugazad van, elég béna, hogy veled viteti magát meg másokkal. Az a baj, hogy ezzel saját magának spórol, és ha ennek a kapcsolatnak vége, az a pénz mind az övé, amit te spóroltál meg neki. Ugyanilyen helyzetben voltam... sajnos nem fog változni, mert ez neki nagyon előnyös. Ezért javaslom, hogy igenis próbáljátok meg a vonatot. Egyrészt NEM akkora macera, másrészt meg, ha akkora macera mégis, akkor mondhatod neki, hogy látod, kedvesem, ha lenne autód, egyszerűbb lenne.

2020. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13%

"Hozzátenném hogy a tankot nem állja,se egyedül se felesbe"

Miért? Te állod az ő vonatjegyét?

Ő veszi a fáradtságot és eljön hozzád, te meg arra nem vagy képes, hogy elhozd az állomásról??

2020. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Ha kajálunk stb. én fizetem.

Az anyagi helyzetemmel szokott jönni,hogy én "megtehetem" stb.

Szerintem ez miatt nem áll semmit. Csak a kávét állja.

Pedig pénze az van elég.

2020. máj. 25. 14:19
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

17#

Már miért hozná el az állomásról? Oldja meg maga, ahogy tudja! Üljön taxiba, menjen gyalog, vagy citybikeal, amivel akar.


Elvégre ha a nő megy át hozzá kocsival, ő sem hívja félúton hogy gyere már ide értem, mert én csak eddig vagyok hajlandó jönni.

Mindegy, te ezt úgysem érted, ha pasi vagy gondolom nincs nőd egy szál se, vagy ilyen buszozgatósok vagytok, ott meg ugye nem tudod kihasználni. 😂

2020. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

#19

Talán azért, mert ha a pasi már megtette az út egy részét, akkor ő is megteheti az út fennmaradó részét?

Ha a nő menne hozzá vonattal, akkor a pasi is megtehetné, hogy az állomásról elhozza kocsival, hogy ne csak ő fáradjon.

Te pedig gondolom valami nőcske vagy, aki így aki így mást "kihasználni". :)

2020. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!