Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a hülye és a mindent túl problémázó?

Figyelt kérdés
Reggel véletlenül kiderült, hogy a férjem haverja egy hétre ide költözik hozzánk, csütörtökön jön. Elvileg. Mert miután rákérdeztem, hogy mikor lesz biztos, akkor közölte, hogy ha csütörtök reggel itt lesz, akkor jön, ha nem, akkor közbejött neki valami. És amúgy is engem ez mit zavar. És teljesen kiborult, miután mondtam neki, mindent bevásároltam a heti főzéshez, hogy a héten ne kelljen menni. Véleménye szerint bolhából elefántot csinálok és amúgy is ő tök jó fej volt, hogy már most szólt, mert bőven elég lett volna csütörtök reggel szólni. Mondtam oké, de akkor ő főz a héten. Erre megkaptam, hogy ő rám sosem főzne.
2020. máj. 25. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös tulajdon a lakás/ház, akkor minden jogod beleszólni. Amúgy nem vagy köteles főzni, csak mert nő vagy. Főzzön/vásároljon a férjed, az ő haverja... Te meg főzz magadra.
2020. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond, máskor is volt már itt, főzök u is szívesen. Csak miután ők kB 2 hete megbeszélték, hogy jön, a hétvégi bevásárlás előtt szólhatott volna. Megint felesleges pénzkidobás.
2020. máj. 25. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a bevásárlás miatt zavarna. Persze, amiatt is, ha már így volt megbeszélve. De mi az, hogy valaki 3 nap múlva idecuccol hozzánk, és majd aznap reggel derül ki, amúgy meg mit pattogok? Gondolom, az ágyneműjét azért neked kell majd felhúznod, meg úgy értelmezem, hogy főzni is te fogsz rá, de közöd nincs hozzá?
2020. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég tuskó a férjed. Azért nem arról van szó hogy egy napig ott alszik a haver aztán megy hanem egy hétig kell etetni. Én teljesen megértem a problémádat. Meg mi az hogy rád sosem főzni a férjed? Gondolom otthoni cselédnek használ.
2020. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, kell otthonra kaja, mert mégis eszik. Itthon a gyerek home suliban, én félig home office, félig munkahelyen . Annyi nincs benne, hogy akkor majd én elmegyek vásárolni. Azt mondta, úgyis megyek kenyérért, majd bevásárolok.
2020. máj. 25. 13:23
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Engem zavarna igen. Most függetlenül attól, kinek a tulajdona a lakás, szerintem illendő szólni, ha valaki átjön és itt alszik.

Arról nem beszélve, hogy a pasi tett valamit, hogy várja a vendéget? Van friss ágynemű, kaja neki, tiszta törölköző? Vagy ő gondolt egyet, hogy a haverja átjön, és majd te kerülj kellemetlen helyzetbe, ha nincs semmi előkészítve neki? Mert ő tuti nem fogja emiatt sz-rul érezni magát, majd te leszel a gáz, mert a Pistinek miért nincs már kitéve a takaró.


Hát nem tudom, én is kibuknék ezen. Nálunk a lakás az enyém, de ha a saját testvérem a másik városból itt alszik egy éjszakát, azt időben közlöm, hogy tudjon róla a párom.

2020. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

"Erre megkaptam, hogy ő rám sosem főzne."


Gratulálok a parvalasztasodhoz.

2020. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Mindenféle további magyarázkodást mellőzve röviden írom: Neked van igazad. Ilyet először kettőtöknek kellett volna megbeszélni, aztán értesíteni a havert, hogy jöhet. Nálunk évtizedek óta ez így megy.
2020. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, így első olvasatra nagyobb gondok vannak a ti kapcsolatotokban, mint egy váratlan vendég. Az, hogy nem érzi, szólnia kellett volna, jóval nagyobb baj, mint az hogy nem szólt.
2020. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

:D ez most miért annyira nagy gond,hogy nem lett 2x annyi kaja bevásárolva,mint ha tudtad volna,hogy jön a "Feri"?

Bolhából elefánt.

2020. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!