Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik a barátom?

Figyelt kérdés

Nagybátyámmal nagyon jó kapcsolatban vagyok. Olyannyira, hogy tényleg mindent elmesélek neki. Elmondom pl, hogy mi tortent a sorozatomban, amit nézek, és együtt kielemezzuk a karakterek indítékait vagy hogy épp milyen szakmai könyvet olvastam legutóbb. Se a sorozatot nem nézi, se az adott szakmahoz nincs köze, mégis élvezetes vele beszélgetni, mert minden érdekli a világon.


Ezzel szemben a barátom minderre azt szokta válaszolni, hogy "nem értek hozzá", és le is van rendezve. Ellenben most megtudta, hogy olyanokról számolok be a rokonomnak, amikről neki már egy ideje nem, mert szerintem felesleges, úgyhogy jó féltékeny lett.


Oké, meséltem neki egy új hobbimról, mert az is az életem része, erre hümmögött egy sort, és rátért a szex témára.


Mi alapján problémázik akkor, hogy meghagyom őt a saját világában, ahol keves hely van az érdeklődès számára?


26/N és 28/F, 1 éve együtt


2017. jan. 18. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek vagy egyaltan vele, ha ennyire nem erdekled?
2017. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kevés lehet az önbecsülésem. Sokszor úgy érzem, ezek a hobbik pl. csak az én hülyeségeim, tényleg nem érdekesek, de közben igényem van arra, hogy megosszam ezeket valakivel.


Egy normális kapcsolatban a férfinek lehet mesélni ezekrol anélkül, hogy ásítana unalmában?

2017. jan. 18. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Da. Alaposan leszarja a buksidat, de neked mégis egy ilyen srác kell? Nos, csak nehogy megszívja majd utána következő delikvens, mert nem fogod tudni értékelni azt, amit a barátodból hiányolsz. Így szokott ez lenni néha.
2017. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már csak vergődés szerintem. :( Elhiheted, hogy nem a bunkósága tetszett meg, mert amint látod, ez zavar. Kapcsolat elején persze, hogy lehozta nekem a csillagokat is az égrol, de az mar elmúlt, és kiütköznek a gondok. Úgy érzem, elhidegültem tőle.
2017. jan. 18. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. En latatlanul is megtippelem, hogy joval unalmasabb vagyok nalad, megsem asitozik es tereli a temat a baratom, mindegy mirol beszelek eppen neki.
2017. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na innentől ,hogy ezt kimondtad meg van pecsételve a kapcsolat. Tapasztalat! De az új nem biztos ,h rosszabb!
2017. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!