Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (35) nem fogadja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (35) nem fogadja el, hogy szeretek a haveromnál aludni. Mit tegyek, hogy ne problémázzon ezen rendszeresen?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a párommal. Én 37 vagyok, barátnőm 35. Ő lassan az örületbe kerget, csak azért mert heti 4-5 alkalommal haveromnál alszok (amugy szüleimmel élek, csak nem szeretek ott lenni). Barátnőmnek van saját lakása, és folyton azzal jön, hogy szerinte inkább több alkalommal kéne nála aludnom, kevesebbszer a haveromnál, mert az a normális, ez így szerinte 'éretlen viselkedés', nem felnőtt férfié. Szerintem meg 37 évesen nem vagyok éretlen! Hiába mondom, hogy szeretem, meg nagyon sokat vagyok vele, minden nap, mindenben segítek neki, folyton erre fókuszál csak h nem alszok vele. Szerintem ez nem fair. Minden este nyolcig, tízig vele vagyok csak azután megyek el. Ha reggel kell valami, megyek. Számíthat rám. De mégis hetente drámázik emiatt. Mindig azzal jön, hogy ő így magányos, meg hiába főz, süt nekem, csomagol uzsonnát mikor ott alszok akkor is inkább 'csövezek' a havernál. Nem értem miért nem fogadja el. Nem szeretném, hogy erre a folyamatos problémázásra rámenjen a kapcsolatom. Mit lehetne tenni? Köszönöm a válaszokat

2020. máj. 15. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Homár vagy,hogy hetente 4x-5x a haverodnál alszol?
2020. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

4-5 alkalom/hét???


Miért?

2020. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

"heti 4-5 alkalommal haveromnál alszok "


Hát nem csodálom. gyakorlatilag egy pasival laksz együtt. Homárok vagytok-e?

2020. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez ugye csak troll kérdés?
2020. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Csoda, hogy még nem dobott ki. 38 éves középkorú pasi hetente 4-5x éjjel átmegy egy másik férfihez aludni. Hát ez nonszensz :D :D :D
2020. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Én 12 éves korom óta nem tartok ottalvós bulit, barátoknál is csak akkor alszom, amikor távol élőket látogatok meg hosszabb időre :D
2020. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem el, hogy ez nem troll kérdés vagy kamu úgy, ahogy van. Ilyen korban 2,5 év után már minimum együtt kéne élned a barátnőddel (akinek ennyi idő után ebben a korban már minimum menyasszonyodnak, ha nem feleségednek illene lennie, de ez persze személyes preferencia, csak ez a "barátnőm" kifejezés is olyan gyerekes), nemhogy még azon vitatkozni, hogy a haverodnál aludj. Mégis milyen ember megy el este 10-kor a nőjétől, hogy a haverral bújjon ágyba?
2020. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Vegul is ebben az esetben tenyleg all az, hogy a baratno nem tud neki mindent megadni. Ezert nem kell biszex pasikkal kezdeni :(
2020. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Neked nem barátnőd van, hanem barátod.
2020. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Fúúú...méghogy ha 30 felett nincs saját lakásod nem lesz barátnőd.

Hát ez kész,lúzer létére van egy normális odaadó barátnője erre nem értékeli hanem haverjával alszik.

Ez a meleg téma szerintem sok,ha két hetero pasi lenne lakótárs egy közös albérletben,akkor nem mondanátok.

Vajon a kérdező szeretkezik a nővel??

Ez után a kérdés után simán felvetődik...lehet a nő a szex hiányra panaszkodik.

2020. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!