Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya dolog volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog volt, hogy nem adtam kölcsön az autómat?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, de nem élünk együtt. Ennek ellenére majdnem minden nap találkozunk, és néha nála alszom. A multhéten kölcsönkérte az autómat, mert meg akart nézni egy eladó motort 60 kilóméterre. Neki is van autója, csak nincs rajta vonóhorog, és trailerrel akart menni. Apukám mindig hangoztatta, hogy autót soha nem adunk kölcsön, és emiatt meggondolatlanul azt válaszoltam, hogy menjen a sajátjával. Látszott rajta, hogy rosszúl esik neki, de aztán mondtam, hogy viheti. Ezután már inkább nem kellett neki, és szerzett másik autót. Nagyon megbántam, hogy önző voltam, mert ő is sokat segített nekem, az autómat is gyakran ő javítja. Azóta láthatóan hidegen beszél velem, magától nem hív fel, és ha én hívom akkor is gyorsan lekoptat, mondván hogy épp dolga van.

2020. máj. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
39%
#9 segítek kicserélni egy izzót az autódban, csak mert jófej vagyok. Utánna kölcsönadod, hogy megjárjam az Alpokat?
2020. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
36%
#9, ez az elsarkítás teljesen felesleges.
2020. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy a hétvégét együtt töltjük, de ehelyett inkább elment motorozni. Nem hívott, hogy menjek vele, és mikor kérdeztem, hogy tetszik-e neki a motor, csak annyit válaszolt, hogy "igen, azért vettem". Már bocsánatot kértem, és azt mondta hogy nem haragszok, és megérti, hogy nem adtam az autót, de mégis duzzog. Meddig fog ez tartani?
2020. máj. 26. 14:40
 14/46 anonim ***** válasza:
27%
Mit vársz? Önző dögöknek nem való kapcsolat. Én fel se venném neked a tekefont, mégis minek...
2020. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
71%

Csináltál valami bántó, amiről te is tudod, hogy nem volt szép, de azt várod, hogy pár nap múlva minden olyan legyen mint régen, csak mert azt mondtad, hogy sajnálod?

Nem magyaráztad el, hogy miért tetted, nem hagytad leülepedni benne, bocsánat kérésed lehet komoly volt, lehet csak rutinból nyomtad.

Hagyd egy kicsit békén és aztán tegyél bele több energiát, hogy megmutasd, nem csak azért van ő neked, hogy pátyolgasson.

2020. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
53%
Azért kíváncsi vagyok, hogy itt mindenki odaadná a barátnőjének az autót, hogy trailerezzen.
2020. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
46%
Én ugyan nem adnám a kocsimat trélerezésre ha most épp lenne, de ezért biztos nem is kérnék bocsánatot. Ez van, nem tettem semmi rosszat, nincs miért bocsánatot kérni, így döntöttem, valószínű okom van rá. Ha ezt nem érti, és nem is érdeklik az indokaim, majd én sértődök meg nehogy már még ő.. Mikor odaadtam egyszer a biciklimet az exnek, tropára tette. Nem akarok még egyszer hasonló huzavonát átélni.
2020. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
68%
Egy motoros trailer kb 200 kiló, megpakolva sincs fél tonna az egész. Ráadásul vontatva mégkevésbe amortizálódik az autó, mintha ekkora súlyt pakolnál bele. Ennyit egy ezres switft is erőlködés nélkül kibír. Mivel említetted, hogy a barátod néha bütyköli az autód, ráadásul motorozik is, így valószínüleg jó kezekben lett volna nála az autód és nem tett volna kárt benne. Ha gyakran alszol nála akkor ez komoly kapcsolatnak tűnt... kár volt elqrni egy ilyen piti önzőséggel.
2020. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Minden holmimra vigyázok és megbecsülöm, az autómat különösen. Még soha nem adtam kölcsön senkinek, és én sem kértem senkiét. Miért kell ebből ekkora gondot csinálni? Még aznap talált másik autót és elment, senki sem járt rosszúl.
2020. máj. 26. 16:50
 20/46 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem tegyél rá, duzzogjon. Az autó nagy érték, és ha valami gond van, koccanna te lennél érte a felelős üzembentartóként. Egyszer már bocsánatot kértél valamiért amiért nem is kellett vona, még egyszer ne tedd, duzzogjon ha, akar.
2020. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!