Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya dolog volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog volt, hogy nem adtam kölcsön az autómat?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, de nem élünk együtt. Ennek ellenére majdnem minden nap találkozunk, és néha nála alszom. A multhéten kölcsönkérte az autómat, mert meg akart nézni egy eladó motort 60 kilóméterre. Neki is van autója, csak nincs rajta vonóhorog, és trailerrel akart menni. Apukám mindig hangoztatta, hogy autót soha nem adunk kölcsön, és emiatt meggondolatlanul azt válaszoltam, hogy menjen a sajátjával. Látszott rajta, hogy rosszúl esik neki, de aztán mondtam, hogy viheti. Ezután már inkább nem kellett neki, és szerzett másik autót. Nagyon megbántam, hogy önző voltam, mert ő is sokat segített nekem, az autómat is gyakran ő javítja. Azóta láthatóan hidegen beszél velem, magától nem hív fel, és ha én hívom akkor is gyorsan lekoptat, mondván hogy épp dolga van.

2020. máj. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
63%

A következő időszak teendői számodra:

-jelenlegi kapcsolatot elengedni

-eddigi viselkedésedet értékelni

-rossz beidegződéseket elhagyni

-Apuka függőségről leszakadni

-új pasit keresni.

:D

2020. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
14%
Na összegyűltek azok a pasik, akik szerint nekik jár a nőjük autója, míg fordítva nem adnák kölcsön.
2020. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
62%
Meg azok a nők is, akik természetsnek veszik, hogy a pasijuk hordja szervízbe a kocsijukat, mert hát egy férfi oldja meg a saját és a nője problémáit is, puszira.
2020. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért van rajta horog, soha nem használtam. Amúgy 500kiló rengeteg, ha 5en beülünk az autóba akkor sincs 500 kilóval terhelve. Ez nem igásló,oda minimum egy kétszer ekkora dizel kellene.
2020. máj. 27. 11:01
 35/46 anonim ***** válasza:
55%
Jól tetted. Ne csinálj semmit, majd megunja a hisztit.
2020. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
37%
33, esetleg azért oldja meg mert mindenki azt csinálja szívesebben amihez jobban ért? Ha nem csinálja szívesen, meg kell mondani, nem bonyolult. Nem utólag elvárni érte aránytalan dolgokat.
2020. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
34%

#34

Szerinted miért adnak meg az autóknál saját tömeget, és össztömeget? Barátod pontosan tudta, hogy mit akar hazahozni, te b-tál segíteni, tönkrement a bizalom. Ennyi!

2020. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
14%
Pontosan tudta, vagy nem.. Mert aztán a barátja látatlanban is biztos tévedhetetlen, szerinted. Fájdalmas ez a hozzáállás, és baromira önző. Tönkremegy a bizalom jaj...ezzel zsarolnak a sudribunkók.
2020. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell neked tudni, bele van írva a forgalmi engedélybe.

A barátja pedig nem zsarolta, tudomásul vette és szerzett másik kocsit valaki olyantól, akire számíthat.

Persze mi is tévedhetünk, de valamiért a kérdező is arra gondolt, hogy csúnya dolog volt, a kérdező apja is ezt mondja.

Szép dolog a női szolidaritás és biztos meg tudnátok győzni a kérdezőt, hogy neki mindenben teljesen igaza van és a barátja a s..fej. Viszont ez a kapcsolatát nem javítja meg.

(Tényleg nem várható el, hogy odaadja a magántulajdonát, ezt 100%ig elfogadom, ahogy azt is, hogy párkapcsolat is egy lehetőség, nem kötelező dolog.)

2020. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
5%
Na, ez a zsarolás. Nem adod a kocsid szakítok (párkapcsolat sem kötelező..... ) Ez pont hogy pure, 100 % full zsarolás.
2020. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!