Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több esetbe hosszabb kapcsolatba nem olyan szép lányokat választanak? Azt biztosabbnak érzik a pasik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
1328 hát igen de igy nem társat akarnak hanem csak tárgyat :(
2010. júl. 30. 13:31
 12/18 anonim ***** válasza:
azért mert egy nagyon szép nö visszaél a szépségével mig egy kevésbé szép inkább a belsö tulajdonságait erösiti és teszi elötérbe. akire nem másznak a fiuk az nem gondolja hogy itthagyom a párom mert találok mást ugyis.
2010. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is így van. Egyik barátnőm több, mint 1 éve együtt van egy sráccal. A lány nagyon szép, de a pasi valami szörnyű (nekem elhihetitek). Szóval a szép lányok is általában kevésbé helyes pasikat választanak, ha komoly kapcsolatra vágynak. Bár láttam már olyat, hogy a csaj és a pasi se volt valami nagy szépség. Szerintem az a legritkább, ahol a csaj szép a pasi meg helyes. Olyan szinte csak az amerikai filmekben van manapság...ja és Barbie meg Ken XD
2010. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért mert egy kevésbé szép lányt könnyebben meglehet kapni és nincs benne az az érzés hogy a nap 24 órájába tökéletesen kell nála viselkedned hogy megfelelj neki :DD
2010. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én szerintem meg tökmindegy, hogy az ember hogy néz ki, ha nem lehet vele 5 percnél tovább elbeszélgetni. mert egy párkapcsolatban nem igazán lehet sokáig meglenni úgy, hogy csak a partnered szépségét csodálod, vagy éppen az ágyban hancúroztok. olyan csaj, aki szép is és okos is és jó a természete, nagyon kevés van. én mondjuk ismerek egy ilyet, viszont már neki is akadt barátja. mellesleg megjegyezném, hogy a pasija se egy adonisz, szóval megint témánál vagyunk.

mellesleg jómagam is voltam olyan helyzetben, hogy külsőre a legkevésbé sem tetszett a pasi, mégis annyira megfogott benne a természete és az intelligenciája, hogy akár párkapcsolatba is belementem volna. de aztán végül nem lett belőle semmi, de nem az én hibámból.

18/L

2010. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az tényleg mindegy szerintem is hogy ki hogy néz ki,meg hogy az egyik tagja párnak ronda vagy nem csak az dühít hogy többen azért választanak akkor igy mondom könnyebben megkapható lányt nem azért mert azt szeretnék csak azért mert nekik könnyebb ...
2010. júl. 30. 17:30
 17/18 anonim ***** válasza:
hát részbe igen.. meg a külső annyira nem számít én az átlagost szeretem
2010. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem lévők.Nem kell attól félni,h pl a legjobb haverod a hátad mögött k*rogatja,másrészt több lány is kérdezte már itt h a szép lányokhoz miért nem mennek oda a pasik,jó pár válasz az volt,mert félnek oda menni egy szép lányhoz,félnek h kineveti,megszégyeníti ,stb.

Jó jó ez mind általánosítás,de az a probléma h a mai fiatalok nagy része ilyen.

F/17

U.i.:én sem vagyok egy szép sütemény sztem:Dén se megyek oda egy gyönyörű lányhoz,épp azért amiket írtam.Bocsi ha elkanyarodtam a témától:$

2010. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!