Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én gondolom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én gondolom túl, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban élünk a barátnőmmel, nem szoktam neki megtiltani semmit, nincs nagy féltékenység és bízom benne. De az utóbbi időben kezd túl menni a határaimon úgy érzem.

Folyamatosan ki borít, én szem előtt tartom, hogy fontos az, hogy szabadságot adjunk a másiknak. De mindig jön valami ami már sok. Elment múltkor egy barátnővel és úgy eltűnt egész délután mintha a föld nyelte volna, utána közölte, hogy házibuliba megy hétvégén ami pont tele lesz pasikkal és mivel rég bulizott inni szeretne de én bízzak benne. Nem mondtam, hogy ne, próbálom le harcolni ezt magammal, de nagyon nehéz, erre ma este egyik pillanatról a másikra közli, hogy megy érte egy pasi aki egy jó barátja. Fél éve vagyunk együtt de eddig 1szer se hallottam róla, és hirtelen közli "lépek itthonról", mert egy férfi megy érte. De ők csak barátok és mennek enni. Mindezt úgy, hogy közbe beszéltünk és tényleg 1 pillanat alatt ezt bejelentette a beszélgetésünk közbe. Hát itt kiborultam elszakadt a cerna. Nekem sok ez vagy túl gondolom? A mai napról megy annyit, hogy délután is eltűnt hiába írtam nem reagált (nem ellenőrzöm de mindig hallja ha írok) már kezdtem aggódni érte, mert szokott szólni, és közölte h aludt és le nemitotta a telot (sose nemitotta meg le), és amikor mondtam, hogy ez nem tetszik felháborodott. Aztán onnantól flegma stílusban beszélt velem de türelmes próbáltam maradni.. Erre most lelepett.

Nem tudom mit gondoltok, de én most nagyon kiborultam.



2020. máj. 26. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves? Lehet túl gyerek fejjel gondolkodik

Neked van igazad egyébként es sanszosnak tartom hogy teged mar csak b opciokent tart

Bar nem derul ki miota ilyen, mennyire komoly a kapcsolatotok stb.

2020. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

35 éves.

Komoly a kapcsolatunk, és ez most kezdődött nemrég.

2020. máj. 26. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Fél éve vagytok együtt, és távkapcsolat. Szerintem ez nem valami komoly, kb még az ismerkedési fázisban vagytok.

Szerintem túlreagálod, miért ne mehetne szórakozni a barátnőjével vagy enni valakivel. Én se ülnék otthon egyedül, neked sem muszáj.

2020. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Tavkapcsolatban vagytok es elakar menni bulizni. Menjen.

Nem lehet otthon mindig, mikor te nem vagy ott, nyilvan van elete, amit akar is elni.

Pasiknal persze minden nap elmenni a haverokkal inni, az tok alap.

2020. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

#4 te elolvastad a kérdést?

Nem csupán azzal van a baj hogy elmegy bulizni

2020. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Én már rég szakítottam volna veled, ha annyi kiborit, hogy egy délután nem beszélünk. Hagyd már szerencsétlent létezni.
2020. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekkel a dolgokkal alapból nem lenne probléma, ha megbízol benne és ténylegesen így vannak ezek a dolgok ahogy mondja.

Itt inkább azzal van a baj, hogy egy távkapcsolatban ezen kicsit melózni kell, hogy flottul menjen. Én is voltam távkapcsolatban, nekem is volt hogy a barátom ilyen last minute húzásokkal kicsit kiakasztott, pedig alapjában véve ha mondjuk együtt éltünk volna teljesen rendben lett volna a szituáció, hogy bejelenti elmegy egy régi csaj ismerősével enni egyet.

Itt azt kell lefocizni, hogy tényleg 100%-e a bizalom köztetek, valamint a kommnunikációra tényleg több időt szánni. Gondolom ha pár órával előbb elkezdi mesélni h beszél a Pistával és lehet délután elmennek kajálni, akkor Te is másképp reagálsz, minthogy egyszercsak bejelenti hogy jön a Pista megyünk enni...Lehet hülyén fogalmaztam,remélem érted a lényeget

2020. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!