Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé be vagyok parázva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé be vagyok parázva írnátok valamit? :S

Figyelt kérdés

Barátommal baráti körével megyünk szórakozni....

Én eléggé be vagyok parázva enni se tudok annyira félek ettől az egésztől..

Nem vagyok kövér de nem vagyok nád száll se olyan 10-15 kg felesleg van rajtam és annyira félek h bántani fognak, tom nem így kell neki állni de nem akarom leégetni a párom.

Hogy viselkedjek? Mi lesz ha megszólnak?:S


2010. júl. 30. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Valami
2010. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverjai a barátodnak, csak nem esznek bunkók, meg ilyenkor az ember amúgy se ilyennel foglalkozik hanem hogy buli van :D. Ilyen miatt ne izgulj, nem lesz semmi.
2010. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy egész este te lennél a téma, a barátod meg majd megvéd. Nem kell túlparázni.
2010. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
még valami
2010. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Holdtündér ***** válasza:
100%

Dehogy szólnak meg!

Ha a barátodnak jó barátai, akkor elfogadják hogy ő bizony téged választott, ebbe nincs beleszólásuk. Neki tetszel, az a lényeg.

2010. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Először is nyugi:)

Szerintem nem fognak leszólni téged mert amugyis ott lessz a párod :)

Figyelj én pl elég "kövér vagyok" (63 kg) és engem sem szóltak le , igaz én nem a barátommal voltam hanem azzal a sráccal aki tetszik nekem és én is neki. sőt még azt mondogatták neki hogy szép vagyok meg ilyenek ami persze nem igaz.

Nyugi nem fognak leszólni sem bántani szavakkal ugyhogy nincs okod parázni :)

2010. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

1. Kit érdekel, hogy ők mit szólnak rólad, ha a barátod szeret??


2. Mégha be is szólnának..téged érdekel?

Ha igen, akkor tanuld meg elfogadni magad, és akkor nem lesz félelmed mások előtt.


De az a leghelyesebb, ha természetes maradsz, és nem foglalkozol velük. De ha be is szólnak, akkor szólj vissza...de sztem a barátod úgyis megvédene. :)

18L

2010. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Fülünyúl ***** válasza:

Valami.


Szerintem sz*rd le és érezd jól magad. És érezd jól magad a bőrödben.

Ha téged zavar a 10-15 kilo pluszod akkor tégy ellene, mert úgy látom inkább téged zavar mint a párod (vagy a baráti körét).

2010. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
utolsó, te kövérnek tartod magad 63 kilóval? Még ha 150 cm vagy akkor sem vagy kövér, tuti testkép zavarod van.
2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

bocs, ma 13:58-nak ment:

utolsó, te kövérnek tartod magad 63 kilóval? Még ha 150 cm vagy akkor sem vagy kövér, tuti testkép zavarod van.

2010. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!