Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé be vagyok parázva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé be vagyok parázva írnátok valamit? :S

Figyelt kérdés

Barátommal baráti körével megyünk szórakozni....

Én eléggé be vagyok parázva enni se tudok annyira félek ettől az egésztől..

Nem vagyok kövér de nem vagyok nád száll se olyan 10-15 kg felesleg van rajtam és annyira félek h bántani fognak, tom nem így kell neki állni de nem akarom leégetni a párom.

Hogy viselkedjek? Mi lesz ha megszólnak?:S


2010. júl. 30. 13:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem még ilyesmivel sosem volt gondom, légy veluk kedves, beszélgess és nem lesz semmi gond.
2010. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nekem több súlyfeleslegem van, de még nem szóltak meg minket. :) Nem égeted le a párod, ha ő mégis úgy érzi, akkor nem szeret!
2010. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
én érzem úgy
2010. júl. 30. 17:25
 24/24 anonim ***** válasza:

mindenkin máshogy oszlik el a súly...meg attól is függ hogy milyen gyors az emésztésed meg ilyenek...és 166centi vagyok és 45kiló..sportolok meg minden..de nem koplalok..

és a 63kiló 150centihez sztem normális...a fiúk úgy is azt szeretik ha van mit fogni a lányon...:Dszóval ne parázz lehet hogy még dícsérni is fognak:D

2010. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!