Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltatok már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra, hogy mikkor odaadjátok magatokat a párotoknak, közben pedig az utcai vagy a luxusprostik egy egy alkalomért milyen sokat kérnek attól akivel éppen dolguk van?

Figyelt kérdés

Mennyire vagyunk megbecsülve, mennyire értékel a párunk minket? Otthon csak úgy "ingyen csináljuk", szinte magától érthetődön, azt amiért egy független kemény pénzt kap alkalmanként, meg van becsülve az amit tesz az által akivel teszi, "ingyen adjuk oda magunkat" csak azért mert házasságban élünk.

Már azt is kiszámolták, hogy milyen értékű a házi munka amit végzünk (3-400.000 Ft. havonta), azt senki nem számolta még, hogy odaadjuk magunkat ingyen...

Volt egy rokonom, csak akkor volt hajlandó a férjével együtt lenni ha az "teljesített", minimum valami komolyabb szolgálat tett.

Szerintem így rontjuk el a férfiakat, így mennek tönkre a házasságok mert nem tanítjuk meg becsülni őket minket, a testünket, a szolgálatunkat


2020. máj. 28. 19:05
A kérdező szavazást indított:
házasság
bebecsültség
nők megbecsültsége
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát te hülye vagy.
2020. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha a pároddal való szex neked is ugyanannyit jelent mint egy prostinak egy kuncsafttal akkor kérj.
2020. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül élek. Megcsináom magamnak a házimunkát. Ezen keresek havi 400.000-et. + Keresek mellé egy kicsit töbet. +Pókhálózást vállalok alkalmanként 100.000 ért. Jó parti vagyok?
2020. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

A férfiak legtöbbje a teljes fizuját haza kell, hogy adja.

Nevelni a gyereket, akit igazából csak a neje, meg a neje anyja akart.

Ráadásul kombit kell venni, mert a sportkocsiba nem fér a gyerekülés.

ÉS!!! 1 nőt kell dugni. :(


Mosás, főzés, takarítás,...ezt magának/magáért is csinálja.

2020. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam erre, mert szeretek szexelni vele, és gyakrabban is kívánom mint ő. Plusz az, hogy olyannal vagyok, akivel szerelmesek vagyunk egymásba, ez épp elég fizetség.
2020. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "odaadjuk magunkat" meg "ingyen csináljuk".

Ha nem kívánod a párod és nem jó vele a szex, akkor szakíts. Nem kötelező szexelni.

Ésm a házimunkát sem csak a te kötelességed végezni.


Talán egy számodra vonzó és nem lusta férfit kéne keresned, és akkor nincs ilyen probléma.

2020. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak legtöbbje a teljes fizuját haza kell, hogy adja."

Ahogy a nők is.


"Nevelni a gyereket, akit igazából csak a neje, meg a neje anyja akart."

Baromság. A legtöbb férfi maga is akar gyereket.


"ÉS!!! 1 nőt kell dugni. :("

És be kell érni csak a férjjel :(

2020. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Vezessék már be a kérdező kérdését is lehessen lepontozni illetve a kérdező hozzászólásait is, mert rengeteg provokatív kérdés van és hozzászólás a kérdezőktől a saját kérdésük alatt, amiket nem lehet lepontozni, míg ha valaki hozzászól azt egyből lepontozzák, ha ír valamit.
2020. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te full betegvagy. Ha tudsz angolul akkor javaslom, hogy keress rá a youtube-on az "Il Lavoro Romy Schneider" kucsszavakra, és nézd meg a filmet, pont erről szól, minta te idióta kérdésed.
2020. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még férfi létemre se gondolkodtam soha ilyen hülyeségeken. Nem vagy semmi kérdező... 😀
2020. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!