Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen életképtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen életképtelen, baromságot baromságra halmoz, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, én vagyok a férfi. Biztos háttérrel, normális munkával rendezett körülményekkel. Sok éves társkeresőzés után ismertem meg a párom. Kezdetben minden rendben volt, de az utóbbi időben kezdtek előjönni a problémák. Mindenben segítségre szorul, ha nem figyelek rá egyből hülyeséget csinál. Pl nem tudott (volna) autót venni ha nem segítek neki választani, képtelen komolyabb ügyekben döntést hozni egyedül. Most adott egy olyan szitu, hogy eladta a házát, mert többe került volna felújítani mint másikat venni. Sikerült aránylag jó áron el is adnia az ingatlanosnak. Mivel venni akart másikat, nézegettük a házakat. Megnéztünk párat de rosszabbnál rosszabbak voltak. Egyszercsak bejelenti hogy vette egyet. Mondom szuper, nézzük meg. Kiderült, hogy a háznak semmilyen papírja nem volt, se fennmaradási engedély, se tervrajz, se semmi. És már le is foglalózta. Mivel ez így csalás volt (a részletekbe nem mennék bele) ügyvéd által vissza lett kérve a foglaló. Most vett megint egyet, aminek szintén semmi papírja, nincs fennmaradási, romos, körbe dzsungel, nincs benne se csatorna se gáz. Gyakorlatilag a 4 fal hasznosítható. Azt mondja felújítja. De mivel a régi házból ki kell költöznie hó végén ez a másik meg papírok nélkül áll, és még hozzá sincs nyúlva így felajánlottam hogy addig lakjon nálam. Az a baj, hogy az a ház ha sikerül rendezni a papírjait is több hónap mire elkészül. Ezt egyszerűen nem akarja megérteni, nem látja hogy mennyi meló van ott, képtelen felmérni ennek a súlyát. És nekem ebből elegem van. Ez miatt sokat veszekedtünk, és én odáig jutottam hogy nekem ebből elegem van. De most nem rakhatom ki, mert nincs hová mennie. Mi a francot csináljak, képtelen leszek vele hónapokig együtt élni.

Jah, nem vagyunk fiatalok sem . 40+



2020. máj. 28. 20:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz..mondd meg neki hogy mi a helyzet, hogy egy ideig lehet nálad addig amig nem talal alberletet. Mást nem tudsz tenni.
2020. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Engedd el a temat azt csinál amit akar. Te miert foglalkozol vele?


Nekem is van párom , volt egy kocsija 1.8 milliót ért , 3.6 millió forint volt a hitel rajta ez alapján O megmondta hogy én hulye vagyok mert ő mérlegképes könyvelő és neki van igaza hogy ez vagyon, megtakarítás és nem adósság.


Tudod mit ? Számít ? Nem. Nem mindegy neked hogy mit csinál ?

El kell engedni a témát hadd tegyen amit akar

2020. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elköveti azt a hibát, hogy megszivja a felelotlen hazvasarlassal oke, mindenki hoz néha rossz donteseket,tudjuk be ezt annak, na de mégegyszer ugyanezt eljatszani mar balfaszsag a javabol. Azert itt nem egy par ezres tetelrol van szo nyilvan.

Máshova nem tud menni baratok, csalad, alberlet? En a helyedben megmondanam neki hogy keressen masik helyet miharabb.

2020. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szerinte kész lesz 2 hét múlva, akkor készüljön úgy, hogy 2 hét múlva költözzön.
2020. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Ezért nem jövünk össze egybites agyú nőkkel.

A másik meg az, hogy semmi kötelezettséged nincs felé, kirakhatod simán, mint a macskát egészségügyi sétára.

2020. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azt hiszem igazatok van.

Nem vagyok "köteles" semmire, pláne ha nem is kéri a segítséget.

Oldja megy egyedül ha már ekkora öntudata van.

Amúgy 3 napja nem is beszéltünk, azt sem tudom mi van vele.

Azt hiszem ez mindent elmond, a cuccait már összepakoltam ha el akarja vinni.

Nem szenvedek vele...

2020. máj. 30. 19:04
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
De akkor nem is nálad lakik, ha 3 napja nem láttad?
2020. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem ért hozzá,miért akadsz ki,ha egy komoly döntésben segítségre szorul? Azért ezek kicsit komolyabb ügyek,nem mondhatod,hogy életképtelen,csak hibázott valamiben,amihez nem ért.Te pedig utólag okoskodsz,hogy hol rontotta el.
2020. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Vedd gyámság alá :)) Igazából lehetnél a menedzsere is havi x összegért, vagy kérj tőle munkadíjat ha sikerül egy jó vételt csinálnod, mintha az ingatlanosa lennél.

Én meg azt utálom hogy a párom mindig dobálja a laptopját, meg ferdén teszi le aztán leesik, aztán nyíg hogy elromlik neki. Rám meg ferde szemmel néz hogy vigyázok a cuccaimra.

Szóval a párod meg nem vigyáz a pénzére.

2020. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez elég meredek ez most rosszabb mintha nekiállt volna a régit felújítani. Más dolgokban is ilyen?


Elég forrófejűnek tűnik nekem ami durva de 26 évesen eszembe nem jutna így beleugrani valamibe amihez érzem nincs meg a kompetenciam.. miért nem kért segítséget mástól?


Amúgy nem tudna a szüleihez menni? Vagy tesoihoz?

2020. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!