Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal akivel 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal akivel 2 éve együtt vagyok szakitottam és öngyilkosságal fenyegetőzött ezért vissza mentem hozzá nagyon félek mit tehetek ilyenkor? Ő 20 éves én 18

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt.Lépj le!
2020. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Beleestél te is abba a hibába amibe a többiek.


Kihasznál téged

2020. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Aki ténylegesen öngyilkos lesz az sosem hangoztatja előtte.
2020. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélni, hogy te már nem szereted, nem kívánod, csak szenvedsz mellette, és mered elhagyni, hogy ne legyen öngyilkos. Egyre jobban utálod, és már undort érzel, ha megérint, csak harag és félelem maradt benned. Tényleg ezt akarja? Tényleg ilyen párra vágyik, ő nem szeretné többé átélni, hogy valaki szereti?

Azt nem fogja tudni kierőszakolni, hogy szeresd, mert az elmúlt.

De ez csak akkor ér valamit, ha a viselkedésen is érzi, hogy te nem szereted, és neki is rossz.

Ha a békülés óta játszod a boldog szerelmest, akkor neki ez így jó. Akkor megeszed, amit főztél.

2020. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 acelsziv ***** válasza:

Soha, de soha nem engedj az érzelni zsarolásnak. Most egy olyan szemétláda mellett pazarlod az idődet, aki nem tisztel téged és aljas, mocskos eszközökkel akar maga mellet tartani.

Mondd meg neki, hog yelmégy, ő meg csinál amit akar.

Úgysem fogja megölni magát. Te meg mondd el mindenkinek, miféle alak.

2020. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítenek
2020. máj. 31. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!