Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy Tomi és Dóri (Chloe From The Woods) kapcsolata egyáltalán nem működik, csak a csaj nyomatja nagyon a kis idillt?

Figyelt kérdés

Tipikusan úgy tűnik, mintha a férfi csak passzív "áldozat" lenne a kapcsolatban és csak tűrné a nője lányos fszságait meg hagyná, hogy szórakoztassa magát ki a gyerekkel is... Nekem olyan, mintha atomra félrekúrna vagy csak ücsörögne a langyos fosban az a pasi a média önkéntes áldozataként.


Nem akarok provokálni, de nekem valahogy a blogon és a műsorban is bábnak nézett ki, aki csak várja a megfelelő alkalmat, hogy lelépjen.


2020. máj. 31. 00:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, ezt már én is észrevettem. De általában az emberek szeretik mutogatni másoknak, hogy jaj de happy minden és mindeközben meg....

Hogyha annyira happy miért osztod meg állandóan a tökéletes, lámúr fotókat? És hivalkodsz ezzel? Az értelmesebb embernek leesik ilyenkor, hogy csak bizonyítani akar az illető és mutogatni. Kompenzál. Meg azért ők már 30 közeliek vagy inkább 30+ osok? A biológiai óra ketyeg... muszáj volt lépni valamit Dórinak is.

Még azért azt is fontos tudni, hogy az ember képernyőn, más társaságban másabb, mint a párjával négyszemközt. De igen, én is érzem ezt az erőltetést. Szerintem ezt megérzik az emberek amúgy, hogy van, aki csak erőlteti és van, akinél meg teljesen természetes tényleg minden és nem mű meg megjátszott. Ők az erőltetősnek tűnnek.

2020. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez is igaz. Engem inkább a kontraszt lep meg, hogy az a pasas semmi iránt sem lelkesedik úgy igazán. Mikor megtudta, hogy terhes Dóri, akkor is inkább úgy nézett ki, mint aki aggódik, mint örülne neki. Belenéztem pár ilyen "prank" meg hülyéskedős videóba is (egy ismerősöm mutatott egyet nemrég), ott is úgy néz ki, mint aki rohadtul unja az egészet és Dóri csak fárasztja.


Néztem anno pár vloggert (nem magyarok), ha hasonló is volt a lány, a srácon jobban látszott, hogy benne van a dologban. Együtt nevettek vagy kölcsönösen hülyéskedtek. Vagy ha a fiú zárkózottabb volt, akkor is úgy nézett ki, hogy közelebb áll és jobban ragaszkodik a lányhoz... Itt ez nekem nagyon fura.


Tudom, semmi közöm hozzá és nincs jobb dolgom, stb... 😅De ha már az orrom elé lett tolva, hadd alkossak véleményt

2020. máj. 31. 01:20
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Én arra szavazok hogy működik. Mi van kérdező kinézted magadnak a Tokárt? :))

Régóta nézem őket és az egyik kedvenceim.

2020. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem kellene az az ember, pont a halvérűsége miatt :D Valahogy sumák.
2020. máj. 31. 01:37
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Cloe nem szereti a baratjat. Lenezi es kineveti. Gusztustalan onimado tozstulott no.
2020. máj. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
5-ös, mindenki magából indul ki :)
2020. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mindketten szerintem nagy ripacsok. Egy darabig követtem mindkettőt, de annyira feltűnésmániások, olyan megjátszósak, mindketten 30+ évesek és nyomatják ezt a tiniknek szóló műsorokat, hogy legyen nézettség, már nagyon leadták a szintet.
2020. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság amúgy- lehet csak nekem tűnt fel-, de a Dóri arca nem lett eltorzulva??? Ilyen rendes sminkben is csúnyácska lett. A terhesség miatt lehet ilyen eldeformálódott az ember arca? :o
2020. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk az, hogy kipakolják a nagy szerelmet, az szerintem nem kompenzálás, hanem a gyerek követők miatt van. Ugye a 11 éves kislányka, meglátja, hogy jaj de cukik, és lájkol. Nekik meg ugye ebből van pénz, mert minél több követő van, annál többet kérhetnek a szponzorációkért.
2020. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
szerintem őket nem a 11 évesek nézik :D
2020. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!