Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan sikerülne betartanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerülne betartanom a barátom miatt is?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, ő testépítő, versenyekre járt és tervezi is még, én pedig egy kövér lány vagyok. Az utcán biztosan elsétált volna mellettem, én pedig álmodni sem mertem ilyen tökéletes pasiról. Egy barát barátján keresztül ismertem meg egy házibuliban, először nem is gondoltam, hogy több lesz belőle, de elkezdtünk beszélgetni és nagyon-nagyon sok mindenről hasonlóan gondolkodunk, annak ellenére, hozy teljesen más körökben mzogunk. Évek óta nem beszélgettem senkivel ennnyire tartalmasan, mint vele. Legnagyobb meglepetésemre ezt ő is így érezte, így elkezdtünk randizni és végül összejöttünk. Ő napi szinten edz, van olyan nap, mikor reggel-este is, én viszont sosem sportoltam. Mindennap főz magára egészségesen, dobozolja a kajáját, én teljesen hektikusan és szinte mindennap megjutalmaztam magam valami kis nasival, legtöbbször csokival. Egyszerűen bűntudatom volt, hogy ő ennyire egészségtudatos, én pedig mennyi káros vackot eszek meg. Megkértem, hogy csináljon nekem egy étrendet 3 hete, azóta azt követem, bár vannak megingásaim, néha-néha nem tudok ellenállni egy-két csaló kajának. Mozgás terén is igyekeztem változtatni, szobabiciklizni szoktam heti 3-szor, a semmihez képest ez is nagy változás, futni szerettem volna még, de az nem megy, szúrni kezd a gyomrom tőle és nem kapok levegőt hiába csak lassabban csinálom. Konditerembe nem szeretnék menni, ott végképp rosszul érezném magam a sok csinos ember között. A mérlegre ráállva azonban semmi eredménye nincs eddig a változásnak és centikben sem mérhető különbség. Emiatt teljesen elment a kedvem az egésztől és sokszor érzem azt, hogy feladom, csak én vagyok ennyire szerencsétlen. Másoknak is szokott étrendet írni, rendszeresen küldik neki a jelentést, hogy mennyit fogytak, nekem még ez sem megy. Ő nem kötelez semmire, bár megemlítette, hogy 15 kg-mal csinosabb lennék, elsősorban én magam érzem úgy, hogy változtatnom kellene, hogy vonzóbbnak találjon. Nagyon sok kényes témát átbeszéltünk, ezt is mondtam már neki, de csak annyit mond, hogy tartsak ki és ne adjam fel, látni fogom a változást hamarosan.
2020. máj. 31. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért egyreszt nem mindegy hogy fogyás után kap egy vékony de plöttyedt testet, vagy egy kap egy szép formásat, amit az izmok adnak.

Másrészt a súlyzós edzés igenis fontos, mert nagyobb izomzattal jobban tud zsírt égetni.

A makrók meg mint mondtam nem csak az izmosodoás miatt fontosak (bár jobb esetben mind a kettő fontos) hanem pl a szénhidrát mennyiség miatt is. Erre meg én vagyok az élő példa. Az én szervezetemnek pl sok a 150 gramm ch, lejjebb kellett vinnem ahhoz hogy rendes eredmény legyen. 1500 kalóriát be lehet vinni úgy hogy 80% ch, 10%zsír, 10% fehérje meg úgy is hogy normálisan vannak elosztva a tápanyagok, nagyobb részt fehérje, kevés ch, valamennyi zsír. TELJESEN más lesz az eredmény. Csak utána kell olvasni;)

2020. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt se ártana tudni, hogy nincs-e valami hormonális vagy egyéb bajod, ma már az emberek 70%-a inzulinrezisztens, köztük én is, amikor bedurrant a betegségem 3 hónap alatt feljött 20 kg... pajzsmirigy és terheléses vérkép sokat segithet és azután egy teljesen más étrendre lesz szükség
2020. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!