Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nos. Barátom unokatesójának született nemrég babája. Aki ismer engem, az tudja hogy nagyon szeretem a gyerekeket. Nagyon szerettünk volna elmenni babalátogatóba hozzájuk, de mivel nem élünk egy helyen ezért nem tudtunk eljutni, egy alkalom volt mikor mentünk volna, de nem értek rá.

Most egy városban voltunk velük tegnap. Vártam, hogy a barátom mondja, hogy menjünk el hozzájuk. Nem szólt semmit... Itthon mondtam neji hogy direkt nem szóltam, mert ha szólok persze az a baj,hogy miért nen ugrottunk be egy fél órára megnézni a babát.

Erre azt mobdta hogy nem érzi hogy olyan nagyon jó viszonyba lenne az unokatesójával, pedig egy év van csak köztük.. Úgy érzi hogy nem akar menni, mert tudja hogy nincs olyan szűk kötelék közöttünk. Én megharagudtam, mert ő látta is 2x a babát, én akkor dolgoztam és véletlen betoppantak a barátomékhoz.

Én nagyon szeretném megnézni a babát, ő azt mondja nem a baba nem érsekli, hanem azért nem vitt el, mert az unokatesójával semleges a viszonya.

Mondtam neki hogy babalátogatóba nem id ők kell h hivjanak.

Azt mondja engedjem ezt el, ha én azt mondanám, hogy nem beszélek pl.apukámmal akkor nem zaklatna hogy menjek át, megértené. De itt szó sincs róla hogy nem beszélnek, csak nem járnak össze.

(De persze a lagziba ott voltunk)


2020. máj. 31. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Neked van igazad!
A párodnak van igaza!
42 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Minek erőltesz dolgokat, amiből csak vita van? A párod unokatestvére neked igen messzi rokon, mondhatni semmi közöd hozzájuk. Ha meg nem hívnak, abból érteni kell. Ha annyira babákat akarsz nézegetni, arra ott az internet tele babás képekkel.
2020. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha nem tartják a kapcsolatot és nem beszélnek sokat, akkor nem kéne eroltetned a temat. Hogyha nekik nem volt jo az idopont es nem mondtak masikat hogy mikor lenne jo akkor tenyleg nem hivnak titeket annyira. Ezen meg felesleges osszevesznetek.
2020. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tartják a kapcsokatot. Pl ha segíteni kell akkor a barátomat hívja. Most is ő csinálta náluk a kerítéstm
2020. máj. 31. 15:48
 4/26 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos összevesztünk rajta. Ma reggel beszéltünk csak megint.
2020. máj. 31. 15:49
 5/26 A kérdező kommentje:
Olyan mondtak, hogy majd ha kész lesz az új ház, de konrétumokat nem.
2020. máj. 31. 15:50
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Akkor viszont ha ők tartják a kapcsolatot, csak téged mellőznek, akkor te nem vagy szimpi nekik. Valószínű az új kismamának nem jössz be, és ő intézte úgy, hogy ne menj. Vagy a férjétől félt, mert féltékeny, ezer oka lehet. Engedd el a dolgot, kár bele az energia.Senkinek nem lehet erőltetni, hogy szeressen téged, ha nem akarja. Küldj a babának egy kedves ajándékot és kész.
2020. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazan ertem, miert nem tudtal szolni, hogy menjetek be, ehelyett inkabb lecseszed utolag... plusz az a baba nem is a te rokonod, mit vagy igy raizgulva, menj el setalni, szamtalan babakocsis fog veled szembejonni, ha netan igazi babakra vagysz, nem eleg az internet...
2020. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem is ismernek :D kb 2x ha találkoztunk. Barátommal se beszélnek külön nagyon. Csak ha kell segítség hivva van.
2020. máj. 31. 15:56
 9/26 A kérdező kommentje:
Mert tudtam, hogy azt mondja 1000% hogy nem akar oda bemenni.
2020. máj. 31. 15:57
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom, még mindig nem adod fel. NINCS IGAZAD, ha mások nem akarnak téged, akkor NE ERŐLTESD!!!! Így már érthető?
2020. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!