Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is bosszant ha a párotok hamar lefekszik?

Figyelt kérdés
Fél 10 fele, de volt hogy már 9kor is aludt és baromira zavar engem mert sokáig fent vagyok és akarok vele beszélni, de ő mindig csak fáradt 9 utan. Hétfőnként van pihenőnapja, de mar kedden is hamar fekszik. Nagyon zavar de hiaba momdom neki hogy legalább 10ig fent maradhatna velem, ő nem bír

2020. jún. 1. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem zavarja hogy te sokáig ébren vagy? Az is bosszantó. Nem gondolod? Ez így elèg önző jellemre vall.
2020. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt. Messengeren beszélünk este már..
2020. jún. 1. 21:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, mivel már rég kinőttem a tinikorból, ezért nem zavar.
2020. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem zavar. Az vacak hogy ott szeret tévézni ahol vagyok de tévézés közben alszik. Így O pl alszik a nappaliban de nem laptopozhatok mert zavarja , és vacak filmet kell néznem mert ha felébred és nem az megy amin szeret aludni akkor hiszti van.

10-11 között megy az ágyba aludni de nemsokára nekem is kell mert én ráadásul korán kelek mert én dolgozom O meg nem.


Nehéz ügy, de megszoktam hogy otthon szabályok vannak és nincs jogom dolgokhoz.

2020. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem mindegy, hogy ki mit dolgozik.

Pl. tesóm bekerult egy bankba 6 órában, és én meg egy ruhaboltban mentem 12 órában, alapból 9-kor zártunk...

Vajon melyikünk volt a kimerültebb?


De munkától függetlenül is van, aki korán fekvő típus, vagy alapból fáradékonyabb.


Lehetnél egy kicsit megertobb.

2020. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy képzeld el, mintha ő meg azt szeretné hogy reggel 6-7-kor beszéljetek egymással, mert ő meg akkor ér rá. És téged piszkálna azzal, hogy miért nem vagy fent már olyankor, hogy tudjatok beszélni.
2020. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5 és fél 6 felé kel fel. Fizikai munkát végez
2020. jún. 1. 22:14
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

A volt barátomnál nálunk is ugyanez volt. Nem éltünk együtt, másik városban laktunk. Ő dolgozott, én egyetemista voltam. Kb ugyanakkor keltünk mindketten, úgy 6:30 körül. Egész nap nem beszélgettünk se telefonon, se írkálva. Aztán munka után ő általában elment a haverjához, vagy beültek valahová sörözgetni és úgy 8-9 körül ért haza, kajált, tusolt és utána keresett. Átlagban beszéltünk úgy fél órát, majd ment aludni nagyon max 10-kor. Eléggé ki voltam akadva, de csak azért mert a legutoljára hagyott minden nap, aztán meg gyorsan lerázott.

Na nem is sokáig voltunk együtt.

2020. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 5-kor kell és csodálkozol, hogy fáradt lesz estére. Mi fél órát beszélünk este hivasba kb aztan annyi. Talin meg bepotoljuk
2020. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felnőtt, dolgozó embernek szüksége van a pihenésre. Ha meg komoly kapcsolatban gondolkodunk, nem csak messengeren távbohóckodunk.
2020. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!