Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom céges buliban van ma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom céges buliban van ma, csak annyit kértem hogy írjon hogy ha lefekszik és semmi. Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

ezt az egyet kértem tőle, hogy mindenképpen hívjon fel ha lefekszik, mert nekem nagyon fontos, és semmi.

Éjfélkor még felhívott , elaludtam felébredtem és még semmit.

Még egy nyamvadt üzenetet sem írt.

Tavaly csomószor felhívott, meg képeket küldött, többször írt is.

Miért csinálta ezt ha tudta hogy ezt az egy dolgot kértem , hogy megnyugodjak...:(


2019. dec. 14. 03:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Örülj: Nem feküdt le. Senkivel. :D
2019. dec. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Fruzs33 ***** válasza:
79%

Nem akarom felfesteni az ördögöt a falra,de ha nem keres,annak biztos megvan az oka.

Lehet,hogy összeszűrte ott a levet valakivel,vagy csak szimplán elfeledkezett a kérésedről,és nagyon jól érzi magát.

2019. dec. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondtad h kivel.
2019. dec. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

mielőtt azt írnátok egyetlen egyszer nem hívtam fel , nem írtam neki eddig szóval nem hinném, hogy szemét vagyok aki nem hagyja békén.

Mindig ennyit kérek tőle, hogy ha nem velem alszik, hogy hívjon fel ha lefekszik, mert nekem ez nagyon fontos.

Bármennyire is részeg valaki azt gondolom, hogy ennyi kell hogy legyen benne, hogy egy telefonhívást megejtsen.

No meg ha ennyire részegre itta magát, hogy még ennyit sem bír megtenni, akkor mi a garancia, hogy ha megkérdezem milyen volt és bármi volt azon a k...cégesszaron emlékezni fog.

Akkor rosszul írtam bocsánat 2 dolgot nem tudok elviselni, ha annyira részegre issza magát , hogy nem emlékszik mi történt vele előző este és ha nem ír mielőtt elalszik.

Nekem nem esne nehezemre írni neki, ha tudom , hogy megnyugtatja a másikat nem hiszem azt hogy ez egy akkora nagy dolog lenne.

Most mit gondoljak erről az egészről?

Ne értsetek félre nem vagyok egy féltékeny sárkány, de a kapcsolatunk elején leszögeztünk ár dolgot, és én azt gondolom, hogy én soha! nem tudnék annyit inni, hogy elfelejtsek a másiknak írni.

Miért tehette ezt?

Pedig már egészen biztosan vége van annak a szar bulinak.

Annyira szomorú vagyok, hogy megbíztam benne, és nem írt.

Pedig pont mostanában beszéltük vele, hogy milyen jó, hogy az elején féltékenyebb voltam és mostanában mennyit változtam , mert már egyre jobban megbízom benne..nálam ez egy folyamat, és nem adom rögtön a bizalmam a másiknak.

És most amikor eljutottam arra a szintre, hogy nem is jutott eszembe a buli, hogy mit csinálhat stb , amikor annyira megbízok benne, hogy tudom, úgyis fel fog hívni mielőtt elalszik, mert megígérte és nem.....

most ezzel tönkre tette azt a bizalmat amivel felé voltam..:(

Férfiak nem rossz szándékból kérdezem , csak meg akarom érteni, hogy miért van az , hogy egyszerűen elfelejtetek írni a barátnőtöknek ha ennyit kér?

Nem én vagyok szerintem az egyetlen, aki annyit kér, hogy írjanak neki legalább egy sms-t hogy vége a bulinak ágyban vagytok vagy valami.

Vagy én lennék az egyetlen a világon akinek van ilyen kérése a párjához?

2019. dec. 14. 03:53
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van...
2019. dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Egy buli után lefekvés előtt én is elfelejtenék írni. Valószínű, a nő sem venné jó néven, ha közben másnak irkálgatok, még akkor sem, ha történetesen az a másik a párom. Másik lehetőség, totál kiütötte magát.
2019. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit szerintem felfújod a dolgot! Nálunk is megvan, hogy írunk egymásnak mikor megyünk dolgozni, és be illetve hazaértünk. De előfordul, hogy néha elmarad mindkét oldalról, persze én ilyenkor le vagyok szúrva, én mondjuk őt nem szoktam. Viszont időnként kicsit nyűgnek érzem, mintha minden lépésemről el kellene számolnom neki. Este pl kocsival mentem dolgozni és leszúrt mert nem írtam mikor elindultam, csak mikor beértem. Kedves dolog, hogyha aggódnak az emberért, de lehet már nyűgnek érzi és direkt nem írt.
2019. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Onmagaban azzal, hogy megkered, hogy irjon majd nincsen semmi baj, de az ahogyan ezt lereagalod itt az nagyon gaz. Ha a parod helyeben lennek es veletlen elolvasnam ezt a kerdest, akkor inkabb menekulnek toled.


Nagyon tul reagalod a dolgot.

2019. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Annyira utálom a mindent túlaggódó, kombináló, rátapadó, hisztis kislányokat.

Céges buliban van. Nyilván nem te leszel este az első neki. Éjfélkor felhívott. Pont. Ennyinek elégnek kellett volna lenni. Biztos mondta, hogy jól érzi magát. Innentől kezdve neked jó éjt és kész. Meg kellett volna nyugodnod, hogy minden oké vele. De nem, te még mindig azon rugózol, hogy nem írt neked.

Biztos úgy volt vele, hogy mivel éjfélkor már beszéltetek, ezzel ő letudta a ráeső részét. Meg könyörgöm buliban van. Ne rángasd már pórázon. Engedj neki egy kis teret.


Figyeld meg, hazamegy, elmondja, hogy a buli jó volt, berúgott, aztán kidőlt. Ennyi. De nehogy elkezdj hisztizni, hogy miért nem írt neked?!

2019. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Céges bulin van, a kollégáival. Az normális szerinted, hogy tavaly csomószor felhivott? Ez inkább gáz, hogy a telefonon lógott a bulin.

Idén fekhivott egyszer, miért kéne többször hívogatni? Miért nem alszol?

Miért kell megnyugodj? Ha meg akar csalni, nem kell hozzá buliba mennie vagy bármi.

Nagyon túl reagálod jesszus

2019. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!