Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egyszerűen lefekszik aludni, ha nem mondom meg, hogy mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Párom újabban fura: megkérdezi, hogy mit csináljunk (nézzünk filmet, játsszunk valamivel, vagy mit), ha azt mondom, hogy mindegy, amihez kedve van, döntsön ő, akkor fogja magát, és lefekszik aludni a legközelebbi ágyra, kanapéra, mondván, hogy keltsem fel, ha kitaláltam.

?????

Ilyet látott már valaki?

Mit csináljak vele?

Ez az egyetlen bajunk, vagyis furaság, minden mást meg lehet beszélni vele, de ezt nem, mindig csak azzal jön, hogy "hát de mi mást csináljak, ha nem tudod mit akarsz csinálni?" nem lehet vele megbeszélni!

Szoktam pedig mondani ötleteket, nem mindig minden mindegy, hogy kikészüljön tőlem! Csak hát, ha tényleg mindegy, és bármihez lenne kedvem, és érdekel hogy ő mit csinálna szívesen, akkor mégis mit mondjak?

Mit lehetne csinálni szerintetek? Ha minden mást meg lehet vele beszélni akkor ezt miért nem? Találkozott már valaki hasonlóval? Miért csinálhatja?


2018. szept. 18. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom tele van a töke azzal, hogy neked mindig mindegy, hogy mi legyen a program és nem akar mindig ő lenni a felelős azért, mit csináltok. Meg tudom érteni, engem is nagyon zavarna az ilyen passzivitás. A "szoktam mondani ötleteket" úgy látszik nem elég. A megoldás pofonegyszerű, legközelebb egyszerűen döntsd el mit akarsz. Esetleg szűkítsétek le az opciókat két programra és dobjatok fel egy érmét, ha már ennyire nem tudjátok eldönteni, mihez van kedvetek.
2018. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1-es

Leírtam a kérdésben, hogy "nem mindig minden mindegy"! De most heti egyszer miért baj, ha azt mondom, hogy nekem mindegy, melyik videojátékunkkal játszunk?

2018. szept. 18. 12:06
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez a legizgalmasabb programotok, hogy videojátékoztok, inkább én is lefeküdnék aludni :D
2018. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3-as

Hol írtam, hogy az a legizgalmasabb programunk? Idéznéd? o.O

2018. szept. 18. 12:17
 5/22 anonim válasza:
34%
Már meg ne haragudj, de megkérdezhetem az életkorotokat? Városban vagy vidéken laktok?
2018. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen az amikor egy kapcsolat haldoklik.
2018. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

ismerek ilyen embert, hárítja a felelősséget vagy én nem tudom mi baja, sose tud eldönteni semmit és folyton pattog, ha a másik nem talál ki valamit, de persze ahhoz nincs kedve csomószor, aztán ha leszidja az ember, hogy akkor találjon ő ki valamit, akkor megy a hiszti

nos hát én ezt az illetőt már inkább kerülöm, olyan mintha az ő szórakoztatása lenne a másik életcélja

beszélgess el vele erről, hogy ő miért nem tud kitalálni valamit, vagy csináljátok úgy, hogy kompromisszumos alapon egyszer te, egyszer ő ad ötletet és akkor nem hisztizhet

2018. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért nem szerelmeskedtek? 🙃
2018. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

5-ös

25 évesek vagyunk, kis faluban lakunk, mit számít ez?


6-os

Ha van egy (1 db) probléma, máris haldoklik a kapcsolat? Wow.


7-es

Alapból így működik, ahogy írod, de néha (mint írtam kábé heti egyszer) nekem oly mindegy, hogy mivel ütjük el a lefekvés előtti 1 órát, vagy hétvégén azt az időt, amíg kihozzák a megrendelt pizzát satöbbi...


8-as

Nyilván szoktunk azt is, de azért nem egész nap! :))

2018. szept. 18. 12:41
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

9 Az unalom a legeslegnagyobb probléma egy kapcsolatba, ha erre még te nem jöttél rá. Egy társ melletti unatkozás, az már a kapcsolat vége felé mutat, mert egy csomó dolgot húz magával. Nem hiszem, hogy ezt te nem tudod, és nem veszed észre, hogy az az ember akinek melletted/veled fel kéne töltődnie, az az ember feléd nem csak érdektelen, hanem majd meg hal az unalomban, és inkább az alvásba menekül, csak hogy teljen el az adott nap.

Az ilyenfajta emberek azok, akik egy kapcsolat végén is csak értetlenkednek, és nem értik mi miért történik. Pedig egyszerű a válasz, a másik nem megfelelő módon történő szeretése. Ugyan mindent elkövet az adott ember, hogy szeresse a másik embert, az érezze, de a másik embernek pont nem ilyen szeretetre van szüksége, hanem arra, hogy úgy szeressék őt, ahogy neki a legjobb.

2018. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!