Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret annyira? Nem igazán töri magát a találkozókért.

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, még nem költöztünk össze. Én egyetemre járok, ő vállalkozó.


Hétköznap 2 estét alszom nála, hétvégén pedig kemény 1 napot töltünk együtt, az egész hétvégét fullba eddig sosem töltöttük el közösen (kivéve nyaralás vagy ilyesmi miatt).


Most a hétvégén is, hétfő reggel mentem haza tőle, és kérdezte, mikor találkozunk legközelebb? Mondtam, hogy hát kedd, nem? (ez a tali nap általában, mindig így szokott lenni). És elkezdett izelni, hogy mi lenne ha inkább szerda lenne? Kérdeztem, miért, van vmi progija? Mondta hogy neem, úgy semmi konkrét, csak legyen szerda... Nekem meg holnap lesz egy kemény vizsgám csütörtökön, töröm magam, hogy a sok tanulás ellenére tudjunk legalább estére találkozni (végül találkoztunk, mert a ma este nekem a holnap reggeli vizsga miatt nem jó), és teljesen szívből teszem, mikor a nyakamban a vizsga... És teszek érte. Neki meg semmi dolga, aztán mégsem akart volna talizni.


Nekem teljesen természetes lenne ennyi év után, hogy amennyit csak tudunk, legyünk együtt, legalább estékre. Én attól sem zárkóznék el, ha esetleg a bevett rutin helyett akár többször is találkoznank. Nyilván mindenkinek legyen kis saját élete is, de valahogy 2,5 év után nekem picit kevés már ez... Én akár egész hétvégén is együtt lennék vele, nem csak 1 napot... A barátom azt mondja, én vagyok túl ragaszkodó szerinte. De ahogy látom magam körül a barátnőjét, barátokat, az alapján úgy gondolom, egyáltalán nem akarok túl sokat, pláne 2,5, sőt lassan 3 év után.


2020. jún. 3. 08:51
 1/4 A kérdező kommentje:
*ahogy látom magam körül a barátnőket, barátokat
2020. jún. 3. 08:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól látod. Beszéld meg vele. Ha ez neki elég, akkor mérlegelned kell van e értelme folytatni.
2020. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináljátok programokat, ne csak otthon üljetek, egy idő után ha semmi közös program nincs hamar egymásra unhattok.
2020. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a leírás alapjan max. egy hosszabb távra sikeredett dugokapcsolat a pasas részéről.
2020. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!