Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nem vagyok elég "nőcis". Már ez is baj?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 11:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok a párválasztásodhoz, hogy tudsz egy ilyen éretlen, hisztis, manipulatív szardarabot szeretni?
2020. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Elég hisztis kisfiút fogtál ki :/

Ha neki egy nyaggatós liba kell, akkor keressen egy komplexusos, manipulálható kislányt.

2020. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem lenne gond.
2020. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Ok. Ez csak a tortenet egyik oldala, es te mindenhogy lehuzod a pasidat. Minek vagy akkor vele... :D
2020. jún. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettem vele és a rokonaimmal a viselkedéséről, és kiderült, hogy elég érzékeny, "feminim" alkat (érdekelné egy musical, csak pasiként cikinek tartja, de úgy nem, ha a "csaja elrángatja"), nem érzi jól magát a kanbulikon, inkább páros programokat csinálna, de cikinek tartja hogy pasi létére ő a ragaszkodó meg a kezdeményező, és egy hisztisebb csaj mellett nem érezné magát "nőnek".
2020. jún. 16. 16:49
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Rendben. De mit keres ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriában? Éretlenek vagytok mindketten.
2020. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Vagy nem vagy jó emberismerő, vagy te sem vagy különb, ha egy ilyen manipulatív pötsöt képes vagy szeretni.
2020. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy párod elég nőcis.
2020. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

"ahova elengedtem"


Hány éves vagy? 14? Te se vagy 100%-os...

2020. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az az eset, amikor nem elég, hogy gyenge jellem, és nincs semmi önbizalma, (mert ha lenne, nem kellene neki hisztis “visszaigazolás”, hogy ő fontos, úgy értem, ki az a barom, aki féltékenységi hiszti nélkül úgy érzi, hogy nem is szereted ) még önző is, mert nem ismeri el, hogy ez a bizonygatási kényszer az ő problémája, hanem kényelmesen rád tolja, és még meg is sért, hogy te nem vagy elég nőcis.

Nekem is volt egy ugyanilyen exem kb két hónapig, aztán ki is vágtam, mert utálom az ilyen hisztis, gyenge, önző kisfiúkat. Ez konkrétan visszataszító és férfiatlan. Én sem értem, hogy egy ilyenen mit lehet szeretni.

2020. jún. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!