Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebben megbocsátanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebben megbocsátanátok a párotoknak egy félrelépést, ha tudnátok, hogy nem élte ki magát?

Figyelt kérdés
Vagyis régóta tart a kapcsolatotok,de előttetek nem volt senkije sem.
2010. júl. 30. 20:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

20.55

Köszi,a te hozzászólásod volt az,amire vártam. :)

Egyébként jelenleg nem élek kapcsolatban, csak érdekelt a kérdés.

Érdekes dolog ez egyébként,mert előfordul,hogy valaki állat módjára kefél éveken át,aztán végül kiégve letelepszik valaki mellett, míg a másik félnek akár ő lehet az első és utána jöhet a probléma,ha egyik nap rátör az érzés,hogy "Istenem,nekem is csak egy életem van!" Ettől még ő lehet jobb ember,mint a másik.

Ez a személyes véleményem.

2010. júl. 30. 21:03
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

Már megint ez a nem-éltem-ki-magam-szöveg... szánalmas, hogy e mögé bújtok. Nem, ez nem ok, ez csak egy népszerű, ócska kifogás a jellemgyengeségre. (azaz arra, hogy nem képes eldönteni, mit akar.)


És a válasz pedig egyáltalán nem, sőt, ha megpróbálja erre fogni, még meg is rugdosom.

2010. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"és ha megpróbálja erre fogni,még meg is rugdosom."


Hát te aztán igazi úriember vagy. :((

2010. júl. 30. 21:31
 14/24 anonim válasza:
63%

Szerintem hozzáállás kérdése.

Éltem már úgy nyitott kapcsolatban, hogy mindig megbeszéltük mire készül a másik.

Ha szereted el tudod fogadni, hogy amellett, hogy téged szeret, neki erre szüksége van (akár amiatt is, hogy nem élte ki magát). Ettől nem leszel sem te, se ő, de még a kapcsolat sem kevesebb. Biztos tudjátok: ami tiltva van az pedig mindig vonzóbb...

Természetesen ehhez ,egfelelő nyíltság és tolerancia kell mindkét fél részéről.

Nálam a válóok ott kezdődik, hogy hazudik, terel, nem mondja el egyenesen. Minden más egy párkapcsolaton belül megbeszélhető.

Egyébként szerény véleményem szerint inkább tudjak róla, mint a hátam mögött ténykedjen.

Csajok! az nem tűnt fel nektek, hogy a pasik 98% megcsalja a párját? max nem tudtok róla...


gondolom ezzel a hozzászólással lavinát indítok el....

2010. júl. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

21:31


Te meg nagyon intelligens lehetsz, ha ennyire szó szerint veszed.

2010. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A kérdést inkább úgy kellett volna feltenni, hogy MEGCSALÁSOKAT, mert ha ez az indok, hogy a jelenlegi barátja-barátnője előtt nem volt testi kapcsolata mással, akkor a +1 tapasztalat nem lesz elég a kiéléshez, ugyebár.


A legjobb megoldás ilyenkor szakítani a jelenlegi kapcsolattal, és akkor mindenki csináljon azt amit akar.

2010. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

21.59

És szerinted az működni szokott, amikor a fiú/lány azt mondja a másiknak, hogy akkor most kalandozz és fél év-egy év múlva ismét találkozunk majd, hogy folytassuk?

2010. nov. 26. 22:02
 18/24 Peti1991 válasza:

Lehet nem nekem szögezted a kérdést, de ha nem zavar válaszolok.


Megbeszélni, hogy fél év múlva újra együttleszünk és addig csinálj amit akarsz? Nem látom sok értelmét. Egy az, hogy elveszítheted ha letelepszik valakinél. Fél év sok idő szabadon. Kettő, eltelik fél év, majd felhív Téged. Szia XY! Eleget k*rtam, kiéltem magam. Most már jöhetsz te! Szerintem ez nem a legjobb. A nem éltem ki magam az meg szerintem is egy gyenge kifogás.A megcsalás meg egy undorító dolog. Magadról állítassz ki egy szegénységi bizonyítványt, hogy nem vagy elég bátor kimondani, hogy bocsi de nem kellessz meg a partneredet is megalázod vele...

2010. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"és ha megpróbálja erre fogni,még meg is rugdosom."


Hát te aztán igazi úriember vagy. :((


Ezt a mondatot ne vedd komolyan, rosszul értetted:) (nem én írtam).

Másrészt, a megcsalást sose tudnám megbocsátani. Ilyet csak alja féreg tesz....

Meg lehet beszélni, hogy ő ki szeretné élni magát, akkor behoztok 3.at pl, vagy kiprobáltok extrémebb helyeket mint az otthoni ágy :) el lehet menni swinger klubba is, ha képesek vagytok tolerálni a dolgot. Igy megoldható-

de megcsalni ez nem indok, utána pedig még mentségnek is gyenge.

2010. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!