Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebben megbocsátanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebben megbocsátanátok a párotoknak egy félrelépést, ha tudnátok, hogy nem élte ki magát?

Figyelt kérdés
Vagyis régóta tart a kapcsolatotok,de előttetek nem volt senkije sem.
2010. júl. 30. 20:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azt csak egyszer kell megtudnom. 28/F
2010. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hát ha úgy veszük jobb mint ha 40 évesen szomorú lenne hogy nincs élettapasztalata...az okot megértem..és ha nem megcsalna hanem megmondaná előtte akkor ok. de megcsalást nem (mondjuk én személy szerint azért nem mert úgy gondolnám nem vok elég jó neki..)
2010. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt el is hajtanám jó messzire, ha nem volt képes eldönteni, hogy kiélte-e már magát akkor, amikor összejött velem. Ez szerintem alapvető lenne minden egyes kapcsolatban, minden egyes embernél. Ennyi.
2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem megbocsátandó egy ilyen dolog. Ha valakinek arra van ingerenciája, hogy össze vissza kefélgessen a világban, szíve joga. Először élje ki magát, végül is, egy élete van mindenkinek, és csak miután úgy érzi, akkor kezdjen komoly kapcsolatot. Ilyen egyszerű a dolog.
2011. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!