Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegülés? Mit lépnétek/lépt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülés? Mit lépnétek/léptetek?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 6 éve vagyunk együtt. Akkor 17 éves voltam, ő 22 és minden nagyon jól indult, sőt évek múltán is úgy álltunk egymáshoz, hogy megtaláltuk számunkra a legjobb társat, egyben barátok is voltunk. Jövőkép is egyezett/egyezik, s bár eltelt 6 év, nemigen jutottunk előre, semmilyen téren. Mivel akkoriban csak fősulin voltam és utána egyetem, javarészt tanultam, nem tudtam nagy pénzeket gyűjteni. Egy évet dolgoztam aztán képeztem magam és most tartok ott, hogy elkezdjem a kisvállalkozásom. Persze ez is még idő és pénz. De közben azon jár az agyam, hogy tudnánk minél többet gyűjteni és milyen jó lenne saját lakás, stb. Ezt sokszor hangoztatom, hogy valamit találjunk ki, mert jelenleg az én szülői házamban lakunk, ami persze nem csak az enyém , így átmeneti megoldás .. De már évek óta és nem változik semmi. Ne értsétek félre, nem azt várom el, hogy alám tegyen bármit is, de bár lássam rajta, hogy ő is ezen töri a fejét és szintet lepne. Ehelyett az van, hogy mindig én hozom fel a témát, konkrétan külföldet, mire jön a bólogatás vagy a "majd meglatjuk" és ez folyton... se terv, se semmi, kb él mint hal a vízben és olyan,mintha nem is akarna változást. Ő egyszer sem hozza fel a témát, én folyton agyalok. Szerinte jó minden, pedig havonta egyszer szexelünk. Volt, hogy azon kaptam magam, hogy számomra jóképű férfiakról fantáziálgattam, vagy nyitott kapcsolatról.

Párom azt mondja sokszor túl agyalok dolgokat, ne féljek mert minden kialakul, majd lesz ház is, ne stresszeljek.

Érzem, hogy valami nem oké és nem tudom hogyan oldjam meg. Egyébként nagyon jó ember, hűséges és törődő, tudom hogy ez nagyon ritka manapság, ezért nem tudnám csak úgy eldobni a kapcsolatunkat, de azt sem tudom, hogy mit tegyek.

Reméltem tudtok adni valami tanácsot:(.

23n


2020. jún. 4. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
23 èvesen minden nap szèt kellene hogy dugjon. Mi lesz később? Nem egyformàk az igènyek ebből később baj lesz. En sokàig kínlódtam ilyen kapcsolatban. Ne tedd te is. A mostani pàrommal 5 èv utàn is szètszedjük egymást az àgyban.
2020. jún. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy túl hamar kerültetek össze, ha most találkoznátok, sokkal valószínűbb lenne, hogy együtt is maradtok. Egzisztenciálisan még nem tartasz ott, ahol a vágyaid vannak, amik akár időszerűek is lehetnének 6 év után. Van aki nem tervezős típus, ez nem feltétlenül baj, ha szívesen veszi az ötleteidet, és hajlandó együtt gondolkozni, ezt tudomásul kell venned, bár arra nem tértél ki, hogy ez anyagilag is fennáll -e..

Az sokkal nagyobb probléma, hogy havi 1 szex van, mintha nyugdíjas házaspár lennétek. Elgondolkodnék a helyedben, hogy mit érzel/éreztek egymás iránt, mert nekem úgy tűnik, csak barátok vagytok.

2020. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiatal párok, házasok most sokféle családalapító segítséget kapnak az államtól. Éljetek vele.
2020. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!