Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek azt, hogy szenvedtet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek azt, hogy szenvedtetek egy kapcsolatban, DE egyszerűen mintha képtelenek lettetek volna kilépni belőle?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szenvedés, nekem első komoly kapcsolatom, sosem volt viharmentes ez a kapcsolat, többször szakítás, de mintha... valami drog lenne, és nem tudok mégsem élni nélküle. A szakítások alatt egyszer volt egyszer egy srác, akivel komolyabban ismerkedtünk, kb 2-3 hónapig együtt is voltunk, már amennyire ez nevezhető kapcsolatnak, belé nem voltam szerelmes (valószínűleg az exemen nem voltam túl), és könnyen szakítottam is.


De egyszerűen a barátommal... nem tudom. Nincs tartásom, SEMMI. Igazából eget rengető problémák nincsenek a mostani kapcsolatban sem, inkább csak ilyen általános dolgok, hogy én több talit igényelnék, több intimitást.. pl a hétvégét együtt tölteném vele teljesen, nem csak a felét... vagy ha csak a felét töltjük el együtt, akkor ne egész nap az ő családjával legyünk, hanem kettesben is legyen időnk... azt mondja, adjak lejjebb az igényeimből, de szerintem abszolút nincsenek nagy igényeim, pláne hogy ez már nem egy friss kapcsolat...


Épp ez a baj, hogy semmi olyan konkrét dolog nem történik, hogy megcsal vagy ilyesmi, ahol totál egyértelmű lenne, hogy bumm, szakítok. Hanem ilyen általános elégedetlenség, hogy valahogy kevés ez nekem, a lelkesedése, a tali-igénye, az intimitás-igénye (nem a szexre gondolok elsősorban). Emiatt állandó veszekedések vannak, és őszintén, nem tudom hogy ő miért nem szakít velem, pedig ez neki is rossz. Mint egy drog ez a kapcsolat, de komolyan... totál el van cszve. :(


Annyira eluralkodott rajtam az idegesség, annyira tesz tönkre ez az egész, hogy konkrétan az elmúlt 3 nap a vizsgámra sem tudtam koncentrálni és már ott tartok, hogy megbukom... nem tudom, egyszerűen. Olyan rossz ez, hogy a saját céljaimat is elnyomja ez a kapcsolat, sajnos ilyen vagyok, ha van valami lelki fájdalmam, a kötelességeimre sem tudok odakoncentrálni, túl érzelmi alapon működöm. :( :(


Olyan rossz ez az egész, de mindig ha szakításon gondolkodom, egyszerűen a jó emlékek jutnak eszembe, és nem megy elengedni őt... ahj, nem tudom. Annyira ki akarok lépni, de azok a kbaszott érzelmek mintha nem engednének, és csak szenvedek, tönkremegyek... egyszerűen akaratgyenge vagyok... mint aki kalitkába van zárva.


Igazából a kérdésem arra irányult, hogy ti voltatok-e ilyen helyzetben, és ha igen, végül hogy zárult le a kapcsolat? Hogy tudtátok rávenni magatokat a szakításra?


(nem az egyedülléttől félek)


22L és 28F


2020. jún. 4. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég indok a szakítása az, hogy nem érzed vele jól magad és egy szenvedésként éled meg. Velem nem volt még ilyen, de nézd ha te elmondod neki mikent lenne jobb ez a kapcsolat es o ebben nem partner, akkor ezzel nem tudsz mit csinálni. Fiatal vagy találsz jobbat ahol a másik fél is ugyanúgy akar találkozni és kettesben lenni.
2020. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen jól meg tudtad fogalmazni, hogy mi a probléma, akkor a szakításon is túl tudsz jutni! Egyértelmű, hogy számodra ez nem megfelelő, saját elmondásod szerint a saját életed, a céljaid hátráltatja. Soha nem szabad megalkudni, pláne nem 22 évesen. Miért kéne lejjebb adnod az igényeidből?

Szakítottam, igen. Sokkal több együtt töltött év után és nagyon nehéz volt, sőt még néha most is az. De nem bántam meg! Soha többet nem szeretném elveszíteni önmagam senki miatt!

2020. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mint öreg róka javasolnám a szárnypróbálgatást... Ismerkedj fiúkkal, az ilyen nem kapcsolat.. Ha egy férfi szeret akkor csak veled akar lenni!!! Én is voltam ebben a cipőben...messze költöztem tőle és gyors pasit kerítettem.. Kutyaharapást szőrével.. Olyan kapcsolatra gyúrj ami megfelelő. Ui: nézz magadba miért maradsz?!?
2020. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A mai vizsgám végül meglett 2-essel, bár magamhoz képest ez szörnyű, eddig 3-asnál rosszabb jegyeim nem voltak, 4,6-os átlag körül mozogtam minden évben... csalódott vagyok, és mérges magamra h ennyire hagytam h befolyásoljon a lelki állapotom a tanulásban..

2020. jún. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!