Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igényes a párod?

Figyelt kérdés

a mindennapokban.


Nagyon sok ember igénytelen magára, nem ad v figyel oda magára stb..


2020. jún. 5. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Definiált kérlek az igényesség fogalmát szerinted!

Ugyanis van, akinek már az túlzó, ha valaki neponta zuhanyzi, másnak meg az sem igényesség, ha valaki naponta 2-3 óráig szépítkezik.

2020. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért jönnél össze igénytelen emberrel? Ennyire nem szabad leadni az igényeket.
2020. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Van olyan is, akinek az az igényesség, h minden hónapban 100ezer új ruhát vesz.

Vagy 1 alsót, 1-szer vesz fel és utána kidobja a kukába.

2020. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Lehetne igenyesebb, de alapvetoen nincs problema vele. Nem maszkal itthon budosen, egy hetes koszos ruhakban, de engem pl kiakaszt a tudat, hogy reggel nem a legelso dolga a fogmosas, hanem ebredes utan eloszor kave, reggeli, kenyelmesen, aztan valamikor utana mos fogat :D Ez elvileg nem igenytelenseg, hanem van egy rakas ilyen ember, nekem fura, mosdo utan legelso dolgom a fogmosas, csak utana johet a kave meg barmi.
2020. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Nem tudom, kinek mi az igényes.

Az én párom rendszeresen zuhanyzik, fogat mos, rendszeresen jár szakállat- és hajat igazíttatni, használ hidratálókrémet meg testápolót, nem büdös, tiszta ruhákat visel. Sőt, szerintem egy nadrágot többször is fel lehet venni, mielőtt bedobja a szennyesbe. Pl. itthon egyszer viselt, amúgy nem koszos szabadidő nadrág a nap végén megy a szennyesbe lol.

Egyetlen negatívum amit tudok mondani az az, hogy a cipőit viszont nem szereti rendszeresen tisztítani :D

2020. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
#4 És mi értelme reggeli ELŐTT fogat mosni, áruld már el? Te fogat mosol, kávézol, reggelizel majd utána rohad a szádban az egész? Evidens, hogy reggeli után érdemes fogat mosni és nem kajamaradékos szájjal indulunk dolgozni.
2020. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az igényesség szerintem minden ami a "mindegy jól van az úgy" kategórián kívül esik. Tehát nem lustaságból fakad. Mondjuk számít h normális ( nem feltétlen drága )ruhát hordjon, v ha látja magán a +kgt tesz ellene magától ( s nem kell szólni neki). Figyel a környezetére stb..
2020. jún. 5. 09:11
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
6 En speciel nem reggelizek, ugyhogy nem indulok kajamaradekos szajjal sehova. A tobbi meg pont annyit rohad a szamban, mint neked a nap folyaman barmi, amit fogyasztasz :) Mar amennyiben nem fogkefevel jarsz mindenhova, ez esetben bocsanat, majd ha lesz idom, rajzolok neked egy “Legigenyesebb ember a gyakorin!” gratulalo jelvenyket.
2020. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

#6, nem a 4es válaszoló vagyok, de az az értelme a reggeli ELŐTTI fogmosásnak, hogy az éjszaka megtelepedő bacikat kimosod vele. Ha reggelizel előbb, akkor azzal kvázi megeteted őket és kártékonyabbak, jobban szuvasítanak, stb.

Én először fogat mosok, reggelizek, aztán szájvíz, ha nagyon ételmaradékos marad a fogam, akkor újra megmosom, de ez ritkán fordul elő szerencsére.


Khm, Kérdező, ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

#8 Te nem, de a barátodat leírtad, hogy kávézik és reggelizik. Akkor ő mosson kétszer fogat?

#9 Nem szuvasít jobban, ha reggeli után fogat mosol.

2020. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!