Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl igényes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minden kapcsolatom becsődöl, a mostani új kapcsolatom is kezd befulladni.

Vajon túl nagyok az igényeim?Vagy én lennék túl unalmas?

Csendes, nyugodt, családcentrikus ember vagyok, aki mindent megtesz a kedveséért és a gyermekekért.

Nálam a szórakozás kimerül egy gyertyafényes vacsoránál, mozinál, kirándulásnál, biciklizésnél vagy strandolásnál.

Nem vágyom hangos bulikba, sem disco sem karaoke, sem ic-ic-ic de ipari gépzaj vagy beragadt a lemezjátszó koncert nem játszik nálam.

Inkább összebújva házimozi, vagy séta a Duna parton.

Ragaszkodó típus vagyok, nincsenek barátaim, haverjaim, ismerőseim, sem ivócimboráim, a szórakozás nálam másban merül ki.

Szeretek főzni, majdnem mindig én főzök, technikai - műszaki típus vagyok, építek, és megcsinálom a dolgokat.

Azt tartom, hogy a háztartásban közösen kell minden csinálni, és sosem tudok olyan fáradt lenni, hogy ne kérdezzem meg a páromat, hogy milyen volt a napod, vagy ne bújak oda, de szeretkezni is képes vagyok bármikor bármennyit és bármeddig, és ezt azért igénylem is.

Kicsit hosszúra sikeredett, de ahhoz, hogy válaszokat is kapjak, és a kérdés korrekt legyen, mindent le kell írnom.

A kapcsolataimat vagy a "szexmentesség" jellemzi, vagy a nem viszel sehova de építsd a házamat, vagy a nem csinálsz semmit, de nem kell állandóan főzni, mosni takarítani...

41 éves vagyok, és még sosem volt olyan kapcsolatom ahol hasonlóan kapnék azt és annyit amennyit én voltam képes adni.



#figyelmesség #jó kapcsolat #kiszámíthatóság.
2018. máj. 9. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig ez így teljesen korrekt ahogy leírtad. Vagy nagyon rossz helyen kopogtatsz(nade mindig?!), vagy máshol van a baj..
2018. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a leírt elfoglaltságok nem tűnnek túl izgalmasnak. Egy jó kapcsolathoz hozzád hasonló párt kéne találni. Nem ismerlek meg nem ismerem az exeidet sem, de szerintem előbb mentél bele egy kapcsolatba, mielőtt letisztult volna mindkettőtökben, hogy mi a másik fél elképzelése egy kapcsolatról és utólag meg kiderülhetett, hogy a kettőtök elképzelése mégsem azonos.


Szerintem ha egy jól működő kapcsolatot szeretnél, akkor ne ugorjál egyből fejest a kapcsolatba az első emberrel, aki megtetszik neked. Légy a barátja először, aztán ha megvan a vonzalom és minden stimmel, akkor próbáljátok meg együtt.

2018. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek a majd kialakul kapcsoltban, tapasztalat.

Az utóbbi kapcsolatom pont ilyen volt.

2018. máj. 9. 15:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igényesség, hanem eltérő igények kérdése. Én pl. a leírás alapján nem biztos, hogy kapcsolatra lépnék veled, mert nekem igenis igényem van a más típusú szórakozásra (nem feltétlenül diszkó, de kb. öngyilkos lennék, ha nem járnék színházba vagy koncertekre rendszeresen, havi min. 2x, de jobb, ha hetente) és a külön töltött időre is. Plusz nekem kicsit ragacsnak tűnsz a leírás alapján, főleg ez a "ragaszkodó típus vagyok, nincsenek barátaim stb"... nekem sincsenek amúgy, de nem vagyok hihhhetetlen mód ragaszkodó típus, és megfojt az, ha vki folyton rajtam csüng.


Egyikünk sem rosszabb, mint a másik, csak eltérőek az igények. Van rengeteg olyan ember, aki sztem hasonló hozzád, csak lehet, neked nem ők tetszettek meg.

2018. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ragacs típus, a ragaszkodó azt jelenti, hogy 1-2-3 veszekedés miatt nem fogok szakítani, a dolgokat szeretem megoldani, az akadályokat pedig bevenni és nem elmenekülni.

Igen, én is azt tartom, hogy kell külön töltött idő.

41 évesen nem fogok hetente koncertekre járni, különben a gyerektől venném el :D

De amúgy sincs rá igényem.

Természetesen színház jöhet, ha nem is minden mennyiségben (az ára miatt). :D

2018. máj. 9. 15:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez nem igényesség, szerintem ezek teljesen normális felfogásra vall.

Hidd el, megtalálod a hozzád passzoló nőt :)

2018. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát cimbora, én pont ezért nem válok el! Én is egy nyugodt, higgadt, családcentrikus ember vagyok, így a piaci értékem nulla a párkapcsolati piacon. Nálunk "csak" szex nincs, de ha belegondolok hogy szabadúszóként mennyi kudarc és csalódás érne, inkább élek szex nélkül. Aztán ott van még az is, hogy az elvált nők gyerekkel már régen nem magadért fognak "szeretni", nekik csak fedél kell és anyagi támogatás. Színházast játszani meg nincs kedvem. 42/F
2018. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

#6. Az egy hülyeség hogy mindenki megtalálja a hozzá illő embert! Ez csak amolyan biztatás. Szerintem meg marha ritka, ha valaki egy életen keresztül azt tudja mondani, hogy tökéletes a kapcsolata. Főleg a mai felgyorsult fogyasztói világban? Itt már a vízcsapból is az igények sokasága folyik, és ezek bizony a párkapcsolatokra is rányomják a bélyegét. Amilyen a kinti világ, olyan a belső is. Ami nagyban, az kicsiben is. Mitől lenne másabb? Én sem azzal élek együtt, aki passzolna hozzám. Valószínű hogy ez vica-versa, alkalmazkodunk és kész. Már amennyire lehet. Sok-sok embernek nagy választása nincs, ugyanis a külseje, személyisége, egzisztenciája determinálja a lehetőségeit.


Várj csak! Én is szeretnék egy 30 éves modell alkatú nőt, aki házias, az ágyban vadmacska, az életben felelősségteljes, imád, szeret, gondoskodó stb... aha, jól van, a kezem beleért a bilibe... sokak meg még álmodoznak tovább.

2018. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez nem igényesség, csak sok nőnek unalmas vagy.

Koncertre mondjuj én se járok, de a havi, két havi wellnes az részemről elvárt.

2018. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Havonta, kéthavonta wellness? Viszont cserébe mehet a szex? Mármint nem velem, a pároddal...
2018. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!