Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi sok férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok férfi, hogy az igényes külsőt nem kerül pénzbe fenntartani?

Figyelt kérdés

Most egy átlagos, ápolt megjelenésről beszélek, semmi mű, hajfestés nélkül, kozmetikai kezelések nélkül.

Tegyük fel, ruhát, cipőt nem veszünk, mert van.

Így is az alap arcápolás, hajápolás, testápolás, smink belejön havi 10 ezerbe, és akkor az ember lánya még fodrásznál sem járt egészségügyi vágás miatt sem.

Sportot nem számolom, azt lehet otthon is ingyen.


Tehát a minimális ápoltság egy minimális sminkkel (korrektor és szempillaspirál) körülbelül havi 10 ezer Ft.


Ha pedig valaki valami extrább lányt szeretne maga mellé, ott határ a csillagos ég, havi 50 ezertől akár 500 ezerig is.


Miért hiszik mégis sokan, hogy a csinos külső nem költséges?


2019. máj. 10. 16:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolnak bele az az igazsàg pedig mindenki tanult matematikàt,ugye minden pènzbe kerül,csak nem szeretik hasznàlni a szàmològepet meg utàna nezni dolgoknak.
2019. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem hinném, hogy minden hónapban kéne venni korrektort meg szempillaspirált, még talán tusfürdőt meg testápolót sem, ha nagyobb kiszerelést veszel.

Lányként mondom, hogy ilyen kozmetikai bevásárlások nem igényelnek havonta 10 ezer forintokat...

2019. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem kerül 10 rongyba ez havonta. 5be belefér. 🙂 Aki szép nő, annak elég egy szempillaspirál,tus, korrektor, rúzs és cső. Ezeket meg nem kell minden hónapban megvenni amúgy sem.

31F

2019. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Senki nem hiszi kérdező, egy férfinak is ugyan úgy költséges ugyan ez. Azt viszont nem értem, hogy nekem azzal mi dolgom, hogy xy-nak 10k,hogy jól nézzen ki és xy-nak azzal mi dolga, hogy nekem is 10k ugyan ez?

Kifizessem neked? Oké, szívesen. Te is fizesd ki az enyém, és akkor legalább forgalmunk volt, még ha bevételünk nem is. Kihullik a hajam az ilyenektől komolyan mondom. :D

32/f

2019. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Távol állok a csinostól, de most kiderült, hogy nagyon. Havi tízezer még a hajfestékemmel együtt sincs. Maximum, ha egy hónapban megveszek mindent, mert egyszerre kifogy...


Értem amúgy mire célzol, de mindegy, mert sok férfi a natúr sminket se tudja megállapítani, hogy rajta van e a csajon, hanem azt hiszi ez természetes külső.(Nne vegye magára senki, aki nem ilyen,mert tényleg nem minden pasi csinálja ezt, de engem konkrétan megöl agyilag, mikor dicsérik a bőröm, mert milyen szép, és természetes. Igen, jól alapozok, köszi.)

Szóval nem fogják elhinni, hogy sok mindent muszáj csinálni, hogy ne legyen a fejed zombi, ha nem tényleg szerencsés vagy, aki hallomásból se rendelkezik bőrhibával, egyébbel..

2019. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

#5. Na ez egy remek tipp arra, hogy a lány külseje helyett a képességeit/amit elért dícsérjük. "nagyon ügyesen alapozol" hogy ez mekkora csajozós szöveg :D

32/f

2019. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Többször mondta barátom, hogy sminkelhetném magam erősebben is, körülbelül így:

[link]


[link]


Értelmes, visszafogott férfi, de valamiért ez bejön neki, ez kicsit sokkolt, mert régebben mindig a természetességre esküdött. Nekem eleve problémás és érzékeny a bőröm. Megnéztem egy sminkelős videót, mennyi minden kell csak annak azoknak a nőknek az alap sminkjéhez. Kerestem a bőrtípusomhoz illő termékeket. Alsó hangon kb. 40-50 ezer forint egy szett, ecsetekkel, amiben minden benne van, és ebben még nincsen benne a műszempilla és az olyan bőrápolási, tisztítási szerek, amik erős smink hazsnálatánál javallottak az én bőrömre. Nézett nagyot.


Őszinte leszek kicsit csalódtam, hogy erre van igénye.

Általában mindenki fiatalabbnak néz, az ilyen sminkek még öregítenek is, nekem kicsit travisnak hatnak.


Sokan amúgy az alap sminket észre sem veszik.

2019. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Hat, en kb 3-4 havonta veszek korrektort, alapozot.


szempillaspirallt ritkabban

Egyeb sminkcuccokat meg ritkabban.


HA leosztom az arukat, havonta olyan 2-3 ezerre jonnek ki

+kb napi tisztalkodoszerek..azokat sem minden honapban veszek.. de mondjuk 2000 ft/ho.


Ez kb 5000 ft/ ho

ugy, hogy nem is a legolcsobb termekeket, hanem pl 6800 ftos alapozot hasznalok.



Nyilvan penzbe kerul az "igenyes kulsot" fenntartani, de korant sem annyiba, mint amennyit te irtal.

Amirol te beszelsz az nem igenyes, hanem egeszen mas.

Amugy, akkor, ha nincs pasi, ki finanszirozza az "igenyes kulsod"?


Nyilvan, ha valaki orosz instamodell kinezetu not akar, akkor o megfizeti az arat, de plz ne csinaljunk mar ugy, mintha a ferfi dolga lenne az atlagos csajok piperecuccait fizetni.

(jo, persze, ha a pasim egy nap odajonne, hogy figyu, nezz ki igy es igy, akkor az extrakat nyilvan o fizetne...elmeletben persze)

2019. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Beleszámoltam mindent.

Hajápolás, testápolás+szőrtelenítés, arcápolás, smink.

Ha nem is pontosan 10 ezer, de ott van valahol a környékén, holott a legalapabb alap dolgokat vásárolom én is.


Nem mondtam, hogy a pasi fizesse, csak nekem is sokszor mondja a párom, hogy sok elmegy ilyesmire, és nem érti, hogy minek. Mert ugye neki sampon, tusfürdő és ennyi volt.

Meg itt is sokszor mondják, hogy az alap ápoltság nem kerül pénzbe, az szappan és víz. Hát, nem éppen...

2019. máj. 10. 17:22
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

Hát szerintem közel sincs 10e Ft/hó pedig ápolt vagyok igaz sminket alig hasznalok remélem nem csak sminkkel lehet vki ápolt?!

Tusfurdom bio 500Ft /ho, gyogysztari vizes arckrem ami nincs tele minden szarral 400 Ft ez 2 honapra eleg ; hajfestek 1300/2ho... alapozo fel evre 1500 Ft. Ennyit koltok kb. Sampon 2hora 800 Ft


A spiral nekem 2evre is eleg

2019. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!