Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az új párod szüleiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az új párod szüleiről kiderülne hogy majdnem "hajléktalanok" , mit szólnál?

Figyelt kérdés

Miközben a párod teljesen normális egzisztenciával bír. Rendezett életet él saját lakásban.


De a nyugdíjas szülei albérletben laknak. Ütött-kopott bútorok, elnyűtt ruhákban járnak.


Az első találkozáskor koszos edényeket, poharakat tettek az asztalra.


Párom kivitte és elmosogatta őket. (aztán sűrűn elnézést kért tőlem)


Két egyforma villát, kanalat és poharat sem láttam. A wc, konyha és a komplett lakás úgy néz ki mintha hónapok óta nem takarítottak volna. A szemét szó szerint kiborulva a kukából.


Párom előre szólt hogy a szüleinél erre számítsak de én először leszidtam hogy ne így mutassa már be a szüleit mikor még nem is találkoztam velük.


De tényleg az volt amit mondott.



Szeretem őt, ez az "élmény" semmin nem változtat, csak mondjuk fura volt tényleg.


NEktek volt már ilyen?



2020. jún. 6. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod rendes, semmi gond. Nyilván nem lennék náluk sokat. Paran írták hogy miert nem takarít a párja. Igazából felnőtt emberek, saját döntésből élnek így, nem azert mert betegek vagy ilyesmi,és lathatóan nekik jó. Ezt nem fogja tudni megváltoztatni es igazabol nem is feladata. Parod elmondta mire számithatsz, teljesen normalisnak tűnik.
2020. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell odamenni. Ettől a kapcsolatotok még működhet.
2020. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát előre elmondta szerencsétlen, hogy ez lesz a helyzet, akkor miért lepodsz meg nyilván nem mondta volna ha nem lenne kisse gázos a helyzet. Amúgy semmit elfogadnam, nem a te dolgod ezt megítélni, lehet nem mennék jo szívvel mindig és inkább mas helyen talalkoznek velük. Párod rendszereto es ez a lényeg, nyilvan ha tudott volna hatni a szuleire akkor ez másképp lenne. De ez már nem a te dolgod.
2020. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!