Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább ezt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább ezt, hogy hajléktalanok vagyunk a barátommal. Adjam fel az egészet a körülmények miatt, hiába imádom, szeretem őt? Beleőrülök már.

Figyelt kérdés
Például ma is, szombat van, végre találkozhattunk, készülődtem másfél órát, de már haza is jöttem, és már tiszta ideg vagyok, hogy ez megy 10 hónapja. Ez, hogy nem tudunk hol lenni ha találkozunk, csak az utcán. Annyi az életünk, hogy ülünk az autóban 1-2 órát, ameddig bírjuk a hideget, beszélgetünk. Nincs hová wc-re menni sem, pedig nekem gyakran kell pisilni, azt is csak az erdőben tudom megoldani a kocsi mellett. Ma pl minden ismert helyünkön volt autó, így megint haza kellett jönnöm, mert már majdnem bepisiltem. Szexuális életünk emiatt szinte 0, csak akkor tudunk együtt lenni ha panzióba megyünk hétvégén, de arra nincs pénzünk rendszeresen. Persze meg lehet oldani mindent egy kocsiban is, de senki ne mondja, hogy nem lenne elege belőle ha örökre így kellene élnie a párjával. Bulinak jó ez, hogy autós szex, de mindennapi életnek már nem. Nyilván nem ez hiányzik csak, hanem a rendes emberi körülmények is, egy jó filmezés a meleg takaró alatt, közbe nasi, wc, tusolási lehetőség, együttalvás. Minden hiányzik ami egy normális kapcsolatban meg szokott lenni. Összeköltözni csak úgy tudunk albérletbe, hogy nélkülöznénk elég keményen, akkor meg azért menne tönkre a kapcsolat, mert megint nincs mit enni. Tehetetlennek érzem magam. Hiába gondolkodunk jövőbeli terveken, hogy megoldjuk a helyzetet, ez akár évek kérdése...de addig is minden nap egy szenvedés.
2015. febr. 28. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek valamelyikőtök szobájába.
2015. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta megy így? Azért a csávónak illene megemberelnie magát most már!!
2015. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.Hogy vagytok ti hajléktalanok? Ha kocsi van,meg időként panzióra pénz..akkor olyan rossz nem is lehet..mint írod,te laksz valahol.Gondolom,otthon laksz a szüleiddel.Ott meg csak van víz,tudsz fürödni,pisilni...

Egyébként,ha van a közelben bevásárlóközpontokban,gyors éttermekben vendéglátóegységekben van wc...

Ha meg a barátod a hajléktalan..hát,ha önhibáján kívül,akkor azon könnyebb segíteni,mert akarja a változást.Ne add fel.Inkább segíts neki.El lehet menni valami alja munkát csinálni..vagy több műszakban dolgozni..sok kertes házban időnként alkalmaznak férfiakat füvet nyírni kertet rendezni ásni stb..napszámba kb 500ft/óra.Aztán el lehet költözni a város szélére egy kis egyszobásba..vagy egy faluba..és bejárni..és onnan fokozatosan felkapaszkodni..ha egyáltalán nincs pénz,család se tud segíteni.Te meg nőként járj el takarítani házakhoz,vasalj,bébiszitterkedj..ilyenek.

2015. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagytok hajléktalanok, mert van hova hazamenni.

Menjetek valamelyikőtökhöz.

2015. márc. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha mehetnénk valamelyikőnkhöz akkor nem lenne probléma sem. De nem mehetünk.
2015. márc. 1. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az akinek a pasija 37 évesen az anyjával él, és nem akartok lakótársakkal albérletet mert akkor csak 1 szobátok lenne, helyette panzióba jártok amit te fizetsz? Ha igen, akkor azt várod hogy valaki megoldja a problémádat, esetleg felajánljon egy lakást?
2015. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Összeköltözni csak úgy tudunk albérletbe, hogy nélkülöznénk elég keményen, akkor meg azért menne tönkre a kapcsolat, mert megint nincs mit enni."

Várj, mindjárt megsajnállak. Mindjárt. Csak még előtte elmesélem, hogy 32 éve friss házasként két mélytányérral és két kanállal indultunk az életnek, meg annyi ruhával, ami éppen rajtunk volt. Olyan albérletben, hogy reggelre befagyott a víz a pohárba. Reggelente 50 percig gyalogoltunk a melóhelyre, mert bérletre nem futotta. Na és? Fiatalok voltunk, tele önbizalommal. Lassan, de meglett mindenünk, a gyerekeink is már 30 fele kullognak, és nekik is megvan mindenük.

De mondok mást: én már a középiskolát is éjszakai vagonrakás mellett végeztem. Szóval nem igazán tudom elképzelni, hogy ha valóban szeretitek egymást, akkor ilyen hülye piszlicsáré kényelmi szempontok számítanak. Csak ugye megszoktátok, hogy minden a seggetek alá van tolva.

2015. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!